Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék "szürke kisegér"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "szürke kisegér" tipusú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot szeretnék. Általában az ilyen lányok tetszenek nekem, de nem tudom, hogy hol és hogyan ismerkedjek velük. Nem járok bulikba/szórakozóhelyekre. Arra gondoltam, hogy esetleg az utcán kellene megpróbálnom, de ott hogyan ismerhetném fel őket? Milyen indokkal szólhatnék hozzájuk?


19F


2018. jún. 17. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez engem is érdekelne.
2018. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Legyen rengeteg türelmed, tudd kezelni az önbizalomhiányukat, nézz ki jól és légy határozott.
2018. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nem járok bulikba/szórakozóhelyekre."

Jó hír hogy ők sem járnak ilyen helyekre.

Elvannak a barátaikkal és a maguk kis világában. Többnyire ha a szerencse nem sodor melléd ilyen lányt akkor max a neten tudsz keríteni indirekt ismerkedéssel.

2018. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg nagyobb áruházakban, boltokban? TESCO, vagy hasonló. Oda biztos ők is járnak. Hogyan ismered fel? Egyszerűbb kényelmes ruhák, kényelmes és konzervatív színű cipő, egyszerű stílusú táska, nulla smink, festetlen rövid körmök, egyszerű természetes színű haj, lófarok stb. Ha ilyen lányt találsz nagyobb az esélye, hogy az általad keresett típus legyen.


Megszólításnál kikérheted a véleményét valami áruról amiket épp nézeget, az nem is olyan lerohanós, mint a "szia, ismerkednék".

2018. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, ki töröltette a válaszom, gondolom valami szürke r*banx, fáj neki az igazság :D
2018. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Reggel valami hardcore tisztogatas lehetett, mert egy csomo kerdesnel toroltek egy csomo valaszt, tartalomtol fuggetlenul... :D
2018. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, a szürke kisegér belső tulajdonságokat takar.
2018. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonság, ami erősen kihat a külső megjelenésre. Az elnevezés is a külsőből jön.


Itt is így írja le magát egy lány:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Itt meg van előtte-utána fotó is:

[link]


Én még soha nem találkoztam melírozott hajú, erősen sminkelt műkörmös, műszempillás, miniszoknyás, tűsarkúban tipegő "szürke kisegérrel", de ha valaki igen, meséljen róla nyugodtan.


Egy "szürke kisegér"-ből felnőtt nő.

2018. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan "szürke kisegér" nőt, aki hamu alatt a munkahely legnagyobb r_banca. Úgyhogy...
2018. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi számít szürke kis egérnek? Írjatok már jellemzőket légyszi! Van átmenet az önbizalommal teli nő és a kis egérke között?
2018. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!