Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol tudnék "szürke egér"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék "szürke egér" típusú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretem a visszahúzódó, kicsit furcsa lányokat, de miután végeztem a sulival (Művészeti iskola volt, így elég könnyű volt) elég nehéz. Hol tudok hasonló lányokkal megismerkedni?
2018. jún. 5. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2018. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb helyen jársz . Itt biztosan fogsz találni ilyen lányt :D

Üdv: egy" szürke egér" típusú lány

2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En annak tartom magamat es azt mondanam hogy sokat vagyok egyedul kavezokban (tanulni jarok oda) es hasonlo helyeken
2018. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
vigyázzatok lányok, egy ravasz kandúr a kérdező kand úr
2018. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én ilyen vagyok, plusz mellé még a "világ végén" lakom. Furcsa, avagy nem, engem max a megyeszeszékhely könyvtárában lehet megtalálni. Nyugdíjas bácsikkal akik sportújságot olvasnak. Középsulisokkal akik közösségi munkáznak. De általában nyugi van🙂. Amúgy hadd kérdezzek valamit. A "szürke kisegér" nem üti a furcsa jelzőt? 😃
2018. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam szürke kisegérnek, de az alábbi tulajdonságok igazak rám. Én sulin kívül nem igazán járok máshova, itthon szoktam lenni (ehhez hozzájárul a betegségem is).
2018. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szorosebb nagyfiuknak is valo ilyen szurke eger ?
2018. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak fiúban, de én a lányokat szeretem , nem azért mondom 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Én is a világ végén lakok mint az egyik hozzászóló, békés megyében egy kis faluban

2018. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valaki nincs itt Pécs környékéről?:D
2018. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 mármint szürke macska, vagy egér?
2018. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!