Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nehéz lenne normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz lenne normális párt találni?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét kép a fejemben hogy milyen legyen a társam DE mindig emberek között figyelek mindenkit megpróbálom alaposan is és megállapítottam hogy normális teljes ember nagyon kevés van.


A párok nagy részen pedig látszik hogy érdek tartja össze őket vagy pedig hogy jobbat nem találtak.


Mondjatok pozitív példákat, ellenpéldákat mert szeretném hinni hogy nekem is van remény :D.


Eközben igyekszem is , sportolok tanulok fejlesztem magam az élet sok területén hogy eljussak egy magasabb szintre de sokszor elkezdek kételkedni.


2018. jún. 13. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs teljesen normális ember. Mindenkiben van olyan amire azt lehet mondani hogy te jo isten. Inkabb az a kérdés hogy van e annyi jo tulajdonsága valakinek hogy szemet lehessen hunyni a nehez vonasai felett.
2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Tökéletes ember nincs. Azt kell megtalálni, akinek a hibáit legjobban el tudod fogadni. És azt sem szabad elfelejteni, hogy neked is vannak hibáid, amik zavaróak lehetnek másoknak.
2018. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagy része így vagy úgy de sérült. Kérdés te mit keresel. Én olyat akartam aki életképes talpraesett és tudja mit akar. Azonban ezek mellett sajnos van nem egy olyan hibája amit a korábbi negatív élményei (amik miatt a pozitív tulajdonságai is fejlődtek) okoztak.

A nyitja szerintem hogy olyat találj akinek nem idegesítenek a negatív tulajdonságai annyira hogy ez napi gondot okozzon viszont tud annyit adni hogy minden nap szívesen menj hozzá haza. Legalábbis én így látom. Akinek igazán nagy szerencséje van az olyat talál akinek minimálisak a negatív tulajdonságai és kiemelkedőek a pozitívak.

Ehhez az kell hogy keressen az ember és ne elégedjen meg akárkivel és tudnod kell ki vagy és mit akarsz. Ha nem tudod merre tartasz és mit vársz a társadtól szerintem nem találhatsz megfelelőt. És egy nagy rakat szerencse se árt :D

2018. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A párok nagy részen pedig látszik hogy érdek tartja össze őket vagy pedig hogy jobbat nem találtak."


aham, ezt így ránézésre meg lehet mondani...

2018. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig szinte minden barátnőm valamiféle érdekből volt velem, talán mert eleve szép helyen lakom, és foglalkozásomból adódóan úgy hihették, hogy előbb-utóbb nagy zsetonra tehetik rá a kezüket. Azzal nem voltak tisztában, hogy engem se ejtettek a fejemre, így amikor kiderült hogy nem lesz nagy zseton, szép lassan leléptek. Azok a csajok, akik érdek nélkül szerelmesek voltak belém, azok meg nekem nem kellettek. Persze az is lehet, hogy valójában a "szerelmük" szintén érdek lett volna, de ez már róluk sosem derül ki. Egyszóval mindenki biztos lehet benne, hogy a legtöbb kapcsolatot az érdek tartja össze, így vagy úgy, csak van akinek kisebb az érdeke, van akinek nagyobb.
2018. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatot az érdek tart össze legyen az családi baráti vagy szerelmi.

A kérdés hogy milyen érdek.

A párkapcsolatot a társas kapcsolati vágy hozza össze és anyagi érdek valamint a gyerek életben tartásának és felnevelésének érdeke is közrejátszik. Ha belegondolsz olyan párt választasz akivel jól érzed magad (érdeked vele lenni hisz ettől jól érzed magad) és valószínűleg még ezer féle érdeket lehetne felsorolni. A családi kapcsolatokban a hova tartozás vágya ami össze tart és az egymásra utaltság. A baráti kapcsolataid szintén az önös érdekek mentén alakulnak.

A kérdés hogy a párodból vagy tőle független dolgokból adódik az érdek. Azért vagy a pároddal mert ő maga elégíti ki az igényeidet vagy azért mert az anyagi vagy egyéb vágyaidat elégíti ki.

2018. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én láttam már jó kapcsolatokat


tény hogy ritka de nekem megéri várni

2018. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#4 álszent vagy nyisd ki a szemed


Többieknek koszonom a részletes választ !:)

2018. jún. 13. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem kapcsolata a legpozitívabb példám. Az egyetemen ismerkedtek meg, mindkettejüknek a második kapcsolata. Nővérem kicsit lelki sérült volt, a barátja meg egy nagyon törődő srác, így pont kiegészítik egymást. Azóta túljutott ezen, és mindenben meg tudnak egyezni. Vannak problémák is a családban amit nagyon jól meg tudnak oldani együtt. :) ' éve jöttek össze, de nincsenek titkaik egymás előtt, mindent meg tudnak beszélni. Én is az ilyesmit keresem, és nem is fogom alább adni, akkor is, ha nincs ilyen.
2018. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!