Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél a külső és az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a külső és az igények között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Minél szebb egy nő annál magasabban van a léc vagy ez nem igaz?
2018. jún. 18. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem igaz, majdnem 40 kilóval nehezebben is ugyanolyan pasik jöttek be, mint most. Csak teljesen megértettem, hogy miért nem jövök be nekik.
2018. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem, minden nőnél magasan van a léc, mert mindegyiknek jóképű, nagyfarkú, kigyúrt-izmos, intelligens, gazdag, rendes pasi kell.
2018. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. Mindeki a legjobbat választja, aki számára elérhető. Csak a jobb nőknél jobb pasik kezdeményeznek.
2018. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Van, messze elkerültem kamasz korom óta a menő fiúkat, tudtam, hogy velem rosszul bánnának.
2018. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen összefüggés, de nem csak a nőknél, a férfiaknál sem. Hány dagadt ronda srácot hallottam már fikázni nőket, mikor ők sem néznek ki jobban egy töltött zokninál :D
2018. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem feltétlenül.


Engem nagyon szép nőnek tartanak, sokat is foglalkozom magammal, és volt ronda barátom még régen. Most már úgy vagyok, hogy amikor egy olyan ember próbálkozik, aki nem éri el az igényeimet, csak addig állok szóba vele, ameddig megmondom, hogy bocsi, de nem, és azt is szájhúzogatva.

2018. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a kettő nem függ össze. Van egy 120 kilós 165 centis 32 éves női ismerősöm aki mindenáron 190cm-2méteres kockáshasú kigyúrt testű szőke kék szemű pasit akar, és picit sem hajlandó engedni ebből az ideálból, de sír a szája, hogy 32 évesen sem szexelt még...

Túlsúlyos , magas nőként is pl vannak elvárásaim,nem értem be akárkivel, csak mert vannak plusz kilóim, és azért se, csak hogy legyen kapcsolatom. Volt aki arra bíztatott, hogy jöjjek össze akár nálam alacsonyabb pasival, mert max csak azoknak kellenék, hát köszi, de kösz nem...Akkor már inkább egyedül, mint olyannal aki nem tetszik.

Amúgy meg találtam az igényeimnek tökéletesen megfelelő párt, nem értem volna be kevesebbel, de nem is ragaszkodtam foggal-körömmel minden egyes kritériumhoz. Pl általánosságban a szőkék nem tetszenek, de ha úgy alakul és magasságra, arcra amúgy bejön, nem akadtam volna fent csak ezen az egy dolgon. (ellentétben a fent említett ismerősömmel) Nekem pl nem a kockás hasak jönnek be:) De ez nem a saját külsőm miatt van. Egyszerűen csak ilyen az ízlésem. De abból,hogy az illető számomra vonzó legyen, nem engedtem soha. De pl még mindig sokkal igényesebb vagyok belső dolgokra, személyiségre szerintem, mint külsőre.


Egyébként meg ezt annyira nem lehet meghatározni, mert mindenkinek más az ízlése. Ki a szép is ki nem? Ki mondja meg? Láttam már szerintem (női szemmel) nagyon szép csajt olyan arcberendezésű pasival...hát nem akarom azt mondani, hogy ronda (mert ízlések és pofonok) de na...Relatív ez az egész dolog.

2018. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁNOSSÁGBAN igen, ahogy a férfiaknál is.

Jó esetben az ember fia/lánya be tudja pozícionálni magát és szinkronba hozni az igényeit a lehetőségeikkel.

De mint mindig vannak kivételek, vannak akiknek indokolatlanul alacsony az önbecsülésük vagy éppen ellenkezőleg nagyon elrugaszkodott igényeik vannak - esetleg szimplán csak felszínesek.

2018. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgymond 'jó csaj' vagyok de nekem semmi extra igényem nincs, csak a szeretet,hűség, a kedves szavak. Mondjuk a mai világban ez a kincs és nem a pénz..
2018. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!