Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha kimaxoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kimaxoltam magam, és még így sem érzem magam megfelelőnek egy csinos lányhoz?

Figyelt kérdés

Egész életemben súlyos önbizalomhiánnyal küszködtem az ismerkedés terén, de nem tartozom azok közé, akik tétlenül siránkoznak és inkább a világot gyűlölik, mint tennének magukért.

Rendszeresen edzem egészséges étkezés mellett, és habár "kigyúrt" nem vagyok (nem is leszek soha, nincs meg hozzá az alap alkatom), szálkás, sportos igen.

Az átlagnál messze jobban keresek, sikerült megtalálnom, amiben jó vagyok, és ezt meg is fizetik.

Adok a megjelenésemre, öltözködésemre, frizurámra, és igyekszem nyitott lenni az emberekre.

Mégis, egyszerűen bármit teszek, nem tudok megszabadulni az érzéstől, hogy sosem leszek elég jó, mert nem születtem magasnak és férfias arcúnak. És már elfogytak azok a dolgok, amiken markánsan javítani tudnék.


2018. jún. 22. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Pl engem nokent nem erdekel,hogy mennyit keresel vagy mennyire vagy szalkas, ha az arcod nem jon be, akkor mindegy mit csinalsz.

De ezt igy latatlanba nem tudom megmondani.

2018. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden a külső...23/L
2018. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rendben 1-es. Nyilván ha neked nem tetszem, akkor nálad semmit. De a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy mit csináljak azokkal a lányokkal, akiknek nem tetszem, hanem hogy mit csináljak, hogy ne érezzem magam egy rakás szerethetetlen sz***k annak ellenére, hogy mindent megteszek, hogy kihozzam magamból, amit lehet.
2018. jún. 22. 21:51
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
"És már elfogytak azok a dolgok, amiken markánsan javítani tudnék." - épp most vázoltad, hogy nem. Legyen önbizalmad baszqi. Nézz már körül: egy vesztesből felküzdötted magad egy normális egzisztenciájú, igényes sráccá. És ez bizony nagy eredmény, szerinted hányan mondhatják még el magukról akik ugyan onnan indultak mint te? Hát nem sokan. Szóval nyugi, meríts önbizalmat abból, amit idáig elértél, és vállald fel önmagad a csajok előtt is. Lesznek akiknek így se fogsz bejönni, de azzal amúgy sem tudnál mit kezdeni, mert nincs olyan pasi a világon, aki minden nőnek egyformán tökéletes lenne. Viszont ha kicsit összekapod önbizalmilag is magad, akkor tuti találsz majd olyan csajokat is, akikre vágysz.
2018. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Kezdj el gyúrni belsőre is, kismillió segítség létezik már hozzá (könyvek, hanganyagok, tanfolyamok, egyéni konzultációk szakemberrel stb.). Ha jól keresel, nem lehet probléma igénybe venni őket.
2018. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5, az a baj, hogy elég kritikus szemlélettel állok az ilyesmihez, és minden ilyen könyvet oldalanként 30 helyen tudok megcáfolni.
2018. jún. 22. 22:06
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Gyúrj a belsőre is,ne csak a külsőre,attól nyersz csak önbizalmat!
2018. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy szakembert, akivel dolgozhatsz a testképzavarodon meg az önértékelési problémáidon
2018. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha az emberben van elégedetlenség és jobb akar lenni, DE közben tudatosítania kellene azt, hogy “nem elég jó” nem egyenlõ azzal, hogy rossz. Én is mindig úgy vélem, hogy változhatnék örökösen magamon, de attól még nem èrzem magam gáznak.

Szokták éreztetni a nõk, hogy vonzódnak hozzád? Mennyire vagy nyitott feléjük? Szerintem ha kialakulna egy kapcsolatod, akkor biztosan máskèpp éreznéd magad. (tapasztalat)

Mennyire igyekszel nyitott lenni? Néha jobb a kívülrõl kapott feedbackekre figyelni inkább, mintsem a belsõ kis “démonjaidra”.

2018. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond egyébként, hogy másoknak nem felelsz meg, hanem azzal, hogy magadnak nem felelsz meg. Ezért nem tudsz "úgy" közeledni egy nő felé sem, csak barátkozol, jópofizol, és arra vársz, hogy direkt ismerkedési szándék nélkül egyszer egy barátságod át fog alakulni szerelemmé. Ha 16 évesen lennének ilyen gondjaid, akkor oké, de gondolom a 20as évek közepe táján nem fogod hétfőről keddre ezt megváltoztatni.


Menj el egy pszichológushoz, az majd megtanítja, hogyan kell szeretni magad. Ha te nem tudod azt, hogy mitől lennél szerethető, akkor egy lány még nehezebben fogja észrevenni azt, amiért az vagy. Ne ruhára meg kondibérletre költs. 3 márkás ing áráért csodákat fognak tenni a fejedben.

2018. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!