Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek fiúk is volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fiúk is volt már ilyen hangulatváltozásotok?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban beszélgetnél nővel, ismerkednél, tepersz érte, a másik pillanatban meg már áhh a fenének sem kell..


Jelenleg ilyen hullámzásokban vagyok. Egyre jobban kezdem megismerni a nőt, és ábrándulok ki belőle. Miért van ez?


Egyik pillanatban kell egy nő most azonnal jó lenne, de egy kicsit jobban megismerem már beszélgetünk hetek óta, és nem is akarok találkozni sem vele...


Valaki volt már hasonló helyzetben? 22/f



2018. jún. 23. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy azért gondolod ezt mert van egy kis önértékelési problémád és azért mondod hogy kell a fenének mert úgysem vagy elég jó hozzá?


hasonló cipőben járok, mondjuk engem az anyagi helyzetem dob padlóra

2018. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!