Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehezebb egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb egy nagyon szép nőnek/jó vágású pasinak egy normális párkapcsolatot találnia?

Figyelt kérdés
Nehezen találnak olyan félt, aki "egyenrangúnak" érezheti magát mellettük. Mindenki úgy tekint rájuk, mint egy jó lehetőség erre arra, de hosszútávon nem opciók, mert úgy sem tartják meg őket. Igaz, hogy sokan így gondolkodnak ?
2018. jún. 23. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nehezebb egy nagyon gazdag embernek autót venni? Hiszen akkora a választék!


Kb. ennyi realitása van a felvetésnek a kérdésben.

2018. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szűrni nehezebb szerintem. Legalábbis elég sokszor akartak átverni szexért ismerkedés alatt és próbáltak kamuzni... Engem szép nőnek mondanak az átlaghoz képest és csinos az alakom is, sok felszínes ember talált be mialatt párt kerestem.


Szerintem annak, aki valami komolyabbat keres, eléggé kiábrándító és hátráltató ez. Legalábbis én jobban örülnék, ha nem kellene folyamatosan gyanakodnom, hogy valaki csak a szexre hajt vagy arra, hogy mutogasson. Így is igyekszem nem feltűnősködni, hogy mást vegyenek észre.

2018. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag akkor nehezebb, ha nincs tisztában önmagával, illetve az őt körülvevő világ (társadalom) működésének szabályaival.
2018. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NDSM ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül nehezebb mint másnak! Nyilván sokan nem tartós kapcsolatot keresnek, de most inkább ez a divat!
2018. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100X könnyebb. Van merítési lehetőségük, még a csúnyábbak azzal vannak, aki jut nekik. Sőt, örülnek ha hozzájuk szól valaki, inkább elnéznek neki mindent, csak ne legyenek egyedül.
2018. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!