Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok szingli pasi/férfi manapság?

Figyelt kérdés

Nő létemre elég népszerű vagyok a közöségi oldalakon. Ennek hála(vagy nem) van több ezer "ismerösöm". És azt látom hogy rengeteg az egyedúlálló. Oké mi van ha csak nem írják ki a világnak ha van valakijük? Ez is egy lehetőség! De szerintem nem ez a helyzet a többséggel!


Mi lehet a baj ezekkel a pasikkal? 20-30 között mikor leginkább élniük kéne, akkor otthon ülnék a gép előtt? Vagy miért vannak sokan 30 asok és még szüzek is ekkor?


Mielőtt elkezdenètek a nőket szídni álljunk meg kicsit! Sokatokkal csak az lehet a baj hogy lusták vagytok! A másik véglet hogy olyan lányoknál próbálkoztok (aki mer persze kezdeményezni) akik teljesen másképp élnek. Ha ti nem tudok egy minimálisan figyelni az étkezésetekre. Egy héten 2x edzeni, úgy miért szeretnétek hogy egy vékony-sportos lány leálljon veletek? Tényleg olyannal kéne kezdeniük a nevezett lányoknak akikhez fizikailag nem tudnak vonzódni?


2018. jún. 24. 11:32
1 2
 1/20 iamaveryniceguy ***** válasza:
50%

Azért vagyok szingli, mert jól érzem magam. Nem férne bele most az életembe egy akármilyen kapcsolat (egy kvázi 'első látásra szerelem' jöhetne, de ilyen a mesékben van).


Semmit nem tudna most nyújtani nekem egy 'átlagos' kapcsolat. Ha szexet akarok, akkor ahhoz nem kell kapcsolat. Még csak az este összebújunk aludni dologhoz sem, mert akkor marad szex után.


16 éves korom óta kvázi egyfolytában kapcsolatban voltam 10 éven keresztül. Voltak rövidek és hosszabbak(komolyabbak) is. Elég volt egy időre. Nem...nem csalódtam a nőkben, egyszerűen most így könnyebb és jobb. 1-2 év múlva ismét visszaülök a nyeregbe, de addig max a tökéletes nő fog csak 'elcsábítani'.



"20-30 között mikor leginkább élniük kéne"

Ezt pedig embere válogatja. Én ezt az 'élést' inkább raknám tini korba és korai húszasra. 17-21ig, amíg egyetemista az ember kb.

Utána 22-32 között a karriert kell építeni és ott eljutni olyan szintre, hogy később ne kelljen már ezen rugózni. Fiatalon van hozzá energiád. Miután megvan a stabil karrier, onnantól pedig jöhet az önmagunk boldoggá tétele. Nyaralgatások, pihenés, család (ha valaki erre vágyik).

2018. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Megválaszoltad a saját kérdésed. De tényleg.
2018. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Gyakorlatilag az általad felsorolt okok java szerepet játszik/játszhat a dologban.

Lustaság, kényelem.. aztán vannak akiknek önértékelési problémájuk van, esetleg a magabiztosság hiányzik..

Na meg azért 20-30 közt azok a pasik aki kiélik magukat mert azért vannak jópáran, nos ők nem kapcsolatban gondolkodnak, hanem mennyiségben.. :D szóval nyilván egyedülállók.

2018. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem érek rá mély kapcsolatot kialakítani.


alkalmi és rövid távú nem vonz.


30 éves koromig kb így leszek mert jobban érdekel amit csinálok.


2xf

2018. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindig úgy érzem hogy azok a nők akik nekem tetszenek azoknak nagy az igényük, vagy csak szimplán én nem érdeklem őket. Nem fogok kezdeményezni mert amíg nem vagyok biztos valamiben addig nem teszem meg. Anyagilag is kevésnek érzem magam egy nőhöz, lehet hogy az ellentétes nemek közül van olyan akit az anyagiak annyira nem érdeklik, de nem hiszem hogy pont azok között van akiket én kinézek magamnak.
2018. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Es a nok talan egymassal vannak parban olyan mertekben, hogy sokkal tobb szingli ferfi lesz, mint no?

Lol.

Napi siram egy pasitol.

2018. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták, Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem...lálálááá :D
2018. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Mert a nők igényei az egekben vannak, nemcsak a szépeknek, hanem a kifejezetten csúnya és hülye nőknek is. Már egy átlagos férfival is csak addig érik be, amíg nem találnak jobbat. Átlag alatti, csúnya vagy alacsony férfi pedig egyetlen nőnek sem kell. Gondolom neked sem a szívdöglesztő álompasi ismerőseid a szinglik.
2018. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert a 20-30 éves pasik össze-vissza kefélnek mindenkivel,eszükben sincs megàllapodni.
2018. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha rengeteg a szingli pasi ,akkor hogy lehet minden nő foglalt ?
2018. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!