Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érthető, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, ha az alábbi dolgok miatt soha nem szólítottam még le senkit, de talán már nem is akarok, hogy ne érjen csalódás?

Figyelt kérdés
25 vagyok, csók sem csattant még el sosem, sőt... Egy normálisat nem beszélgettem még egy lánnyal sem (1 óránál többet biztosan nem). Hogy mik az okai...? 169 vagyok, 51 kilóval, vékony pénisszel (11 cm kerület), enyhe kapafoggal, beszédhibával és feminin alkattal/orgánummal. Úgy gondolom lett volna alkalmam 1-2 csajjal komolyabb dologra is még tiniként, amikor nem számított a csajoknak, hogy ez magas, férfias álomkan legyek (lásd. az 50 kilós "swag pávákat"), de sosem mertem lépni, mert lelkileg is labilis vagyok és egy csalást/félrelépést/a magasságomból adódó lekoptatást/péniszem miatti cikizést nagyon rosszul dolgoznám fel. Szóval itt vagyok 25 évesen úgy hogy soha nem beszéltem egy normálisat egy lánnyal sem és soha nem szólítottam le senkit viszont úgy gondolom már nem is fogom ezt megtenni, mert az a minimális esély is elszállt ami eddig volt, miközben se nem lettem férfiasabb (pénisz, magasság, alkat), se nem lett jobb a "kritikatűrő" képességem. Már a libidóm sem a régi és teljesen ki vagyok égve. Úgy érzem, már végképp nincs szükségem barátnőre.

2018. jún. 21. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Keress egy domináns nőt. Neki jó lehetsz csicskának alázni.


Mit akarsz legalább kellesz majd valamire.

2018. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Az a helyzet, hogy amíg az energiáidat arra használod, hogy hogyan nem lehet kapcsolatod, addig biztos nem is lesz. Próbáld meg egyszer ezt az egészet elfelejteni, és a tiszta lapot nyitni. Keress a "szinteden és lesz párod
2018. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Most mi a kérdés? Az, hogy érthető-e, hogy egy lúzer vagy és nem teszel semmit ez ellen? Szerintem nem, de ha neked így jó, akkor nekem is oké. De egy dolgot kérnék tőled, mégpedig azt, hogy csendben legyél életképtelen. Van ezen az oldalon már elég nyomorult aki naponta ír ki ilyen hisztiket, nem kell ide mégegy.
2018. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3: Lényegében hasonló sorstársak véleményére lettem volna kíváncsi, hogy van-e köztük olyan, aki hasonlóan gondolkodik és szerinte sincs értelme még jobban lehúzni az önbecsülésemet a potenciális kudarcokkal. Vagy azok véleményére is kíváncsi lennék, akik hitegetés nélkül meg tudják mondani, hogy mik az én valódi lehetőségeim és azokért érdemes-e egyáltalán valamit tenni reális keretek között. Ugyanis alázkodó csicska és szélmalomharcot vívó lelki nyomorult sem akarok lenni. Annyit nem ér meg ikszszáz próbálkozás után összejövő egy lehetséges párkapcsolat, miközben másnak minden harmadik találkájából párkapcsolat születik. Én ezt az egyenlőtlenséget se nem fogom tudni elviselni, se nem fogom tudni tolerálni.
2018. jún. 21. 13:42
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert akkor inkább örökké egymagam leszek, de nem rombolom porig az önbecsülésemet, csak azért, hogy végre pu***t szagoljak és női bőrt/ajkat csókoljak, hogy utána azt is ugyanolyan megalázottsággal veszítsem el, ahogy nagy nehezen megszereztem. Nem fogom elveszíteni az emberi méltóságomat!
2018. jún. 21. 13:45
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Az önbecsülésed már most romokban van és pont emiatt nincs senkid mert ha le is szólítanál egy lányt egyből kiszúrná rajtad hogy lelki sérült vagy ezért lényegében saját magadat koptatnád le már az elején.
2018. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon szorongós ember vagyok. Szerettem volna normális párkapcsolatot (úgy kb 20 éves koromtól). Nagyon sokat tanultam és fejlődtem. Sokan visszautasítottak, többeket én utasítottam vissza. Végül megtaláltam azt, akit én szeretnék, és aki engem szeretne.


Ha valamire szüksége van az embernek, azért csak ő maga tehet.

Szóval kérdés, hogy neked mire van szükséged, és mit teszel érte? A nyavalygáson kívül...

2018. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Ki a rongybatekert lófszt érdekli, hogy másnak milyen könnyen jön vagy épp nem jön össze szex/kapcsolat? Ha egy számodra gyönyörű és kívánatos nőt ölelgetsz majd, aki szerelmesen néz rád, akkor érdekelni fog, hogy a 3., a 300. vagy épp a 3000. próbálkozásból jött össze?


A magasságod nem para, edzeni tudnál, ha akarnál, kapafoggal már rég elmehettél volna fogorvoshoz, ahogyan beszédhibával is logopédushoz.


De ehelyett inkább itt rinyálsz az "emberi méltóságod" miatt, amit már rég elvesztettél (lásd egy ilyen kérdés kiírását) és hisztizel, mint egy kisgyerek, aki nem kapott nyalókát az anyukájától a boltban.

2018. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Önbecsülésed már régen a béka segge alatt van. Nem próbálkozol, hogy ne érjen csalódás. Ez baromi jó módszer a kis egód és lelked megóvására, de ha nem próbálkozol, akkor a sikernek sem adod meg a lehetóséget. Vagy szerinted majd bekopogtat hozzád az álomnő, hogy "helló, itt vagyok"? Nagyon buta vagy.
2018. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ugyan az a kérdező már megint, pár napja már törölték a profilját is azóta már feltette még egyszer igaz most 1 cm-rel alacsonyabb, jelentse mindenki

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!