Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok olyankor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyankor amikor egy 159 centis csaj kijelenti, hogy nagyon bejönne neki XY (176 cm) csak túl alacsony?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Semmit mert egy 159 centis csaj , csajkènt normàl, míg egy 176 centis pasi ezzel az átlagos alsó hatàrát súrolja. Mièrt kéne bárkinek selejt ha lehet válogatni a jobbak közt is?
2018. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Elkönyvelem egy szimpla, felszínes idiótának és ennyi.
2018. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy 160 alatti csaj minden csak nem normál magasságú, tehát mindkettő selejtes :)
2018. jún. 21. 12:50
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
A múltkor valamelyik nő írta hogy nem akarja hogy az öccse kúrja (értsd alacsony srác), úgyhogy talán nem sértő ha én meg azt mondom hogy nem akarom a húgomat kúrni (alacsony nőt). Egy igazi női szépség legalább 170, de inkább 175 centiméteres. Alatta - ahogyan a kérdésben szereplő 159 centisnek is - valahogy olyan kis torzak az arányaik. Egy 150 körüli pedig már a pedofília kategóriába esik.
2018. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

"Semmit mert egy 159 centis csaj , csajkènt normàl, míg egy 176 centis pasi ezzel az átlagos alsó hatàrát súrolja. "


A 159 cm csaj boven az atlag alatt van, mig a 176 cm fiu atlagos.


Azonkivul hogy lehetsz olyan idiota, hogy selejtnek nevezel olyant, aki valamiben elter az atlagtol.

A selejt te vagy, agyilag.

2018. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Felszínes és komplexusos (nem csak a férfiak kompenzálhatnak).


De!

Ez csak rá tartozik, hogy milyen párt szeretne, szíve joga olyan szempontok alapján válogatni, ami neki prioritás. Ha neki ez a fontos, ez az érték, akkor ez van.

A 176 centis férfi pedig majd talál magának értelmesebb nőt.

2018. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Semmit. Neki úgy látszik, ez a fétise, attól függetlenül, hogy ő milyen.


Nekem is volt olyan, akire azt mondtam, hogy nagyon bejönne, ha rövid haja lenne/kicsit husisabb lenne/tudna magyarul... (holott nekem sem rövid a hajam és én sem vagyok egy bögyös-combos nő, mégis ez jön be egy pasin) Van, amikor az embernek egy tulajdonság szegi a kedvét, én amondó vagyok, hogy inkább legyen az ember válogatós, mint valaki mellett boldogtalan/hűtlen, aki folyamatosan kifelé tekintget egy megfelelőbb után. Az a pár mindkét tagjának szenvedés.


Én sem hisztizek azért, mert megmondták, hogy bejönnék, ha idősebb lennék 10 évvel vagy ha nem lennék ilyen zárkózott. Ez van, majd lesz olyan, akinek ilyen módosítások nélkül is jó vagyok.

2018. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyi a különbség, hogy a zárkózottság/rövidebb haj/testsúly mind változtatható tulajdonság.
2018. jún. 21. 13:18
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

De senkit sem akarnék megváltoztatni, szóval teljesen mindegy, ha egyszer nem olyan, amilyennek én akarom. :)


A zárkózottság abban az értelemben, amilyen én vagyok, egy öröklődő temperamentumváltozó, sosem leszek társasági ember, energiabomba, sem extrovertált, mert az agyamban bizonyos vegyületek (monoamid oxidáz) aránya eltér egy extrovertáltétól. :)

És a koromon sem tudok változtatni. Nem is akarnék másért, akármennyire is csábító, hogy úgy én lennék neki az etalon, mégsem én kellek neki.


Ez a tipikus "te lennél a legjobb pasi számomra, ha olyan lennél, mint egy másik" esete.

2018. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Azt gondolom,hogy a magasabb pasik jönnek be neki,pont mint a nők többségének.
2018. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!