Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan 25-30 körüli nőt találni, akivel lehet beszélgetni a gazdaságról, politikáról, világot érintő kérdésekről, , de emellett házias és odaadó is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 01:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért én is nehezen találok olyan férfit, akivel szépirodalomról és filozófiáról tisztességesen el lehet beszélgetni. A fenti témák engem is érdekelnek, de mérsékelten, főleg mivel megtapasztaltam, hogy a politika hazánkban csak mocskolódást vagy panaszkodást jelent.

Igaz, én már negyven vagyok, de 10-15 évvel ezelőtt is ilyen voltam, tehát biztosan vannak ilyen nők.


Ja, persze olyan nagyon nem vagyok házias, mondjuk úgy 50%-ban, de semmi gond, mivel úgyis munkamegosztás van....:-)

2018. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%
Mert eleve az értelmes nő ritkaság, a házias és odaadó nő még ritkább, a kettő együtt pedig valószínűleg nem is létezik. Ha létezik, akkor pedig főnyeremény kategória, tehát biztos, hogy foglalt.
2018. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#1: minek kene neked barmit is bizonyitani. Elobb bizonyisd te, hogy nem vagy sikhulye.


Amugy meg a "politizalas" a legtobb pasinal az indulatos, ostoba kocsmai szinten van.

2018. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk elsősorban diplomás, értelmiségi nők körében kellene ilyet keresni, nem műkörmös, műmellű, póthajas plázacicáknál.

Másodszor lehet, hogy azért nem beszélgetnek veled ilyenről, mert úgy látják nem értesz hozzá eléggé és nem akarnak ilyenek miatt veszekedni. Például előző barátom pont olyan volt, hogy egy helyről tájékozódott mindenről, de fröcsőgő szájjal politizált és allandóan vitát akart szítani. Én meg nem akartam az amúgy érzékeny kis lelkét megsérteni azzal, hogy megmondom, annak aki okosan akar hozzászólni ilyen témákhoz, nemcsak egy gagyibb netes hírportálon kellene tájékozódni.

A háziasságról meg odaadásról annyit, hogy az ember annyit ad, amennyit kap. Értelmiségi nő meg nagy valószínűséggel ugyan annyit dolgozik, mint te, szóval a házimunkán osztozni kellene, nem ráhagyni az egészet, és akkor talán este mikor hazaértek a munkából, még lenne ereje veled komolyabb témákról is beszélgetni.

2018. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha te is tudod ugyanezeket hozni és nem esik ki a kezedből sem a fakanál, sem a felmosórongy, urambocsá' még kérni sem kell, magadtól megcsinálod ezeket, akkor nem lesz gond, hogy találj.

23/N

2018. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elkelünk elég gyorsan. 24 évesen már férjnél voltam.
2018. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést, kb 2 kivételt ismerek, az összes többi ilyen korú nő ismerősömmel lehet ezekről beszélgetni + "háziasak" is (bár nem tudom, te mit értesz ez alatt)

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz.

2018. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17: vagy lehet, hogy rossz címszó alatt keresgél a kérdező és parkapcsolat helyett társalkodónő+cseléd kettő az egybent kéne neki :D
2018. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
10%
Az #1-es válaszom beigazolódott, de le lett pontozva. Ennyit a magukat értelmesnek mondó válaszolókról...
2018. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10%

"#1: minek kene neked barmit is bizonyitani. Elobb bizonyisd te, hogy nem vagy sikhulye."

Miért kéne? Nem kell. Nem mondtam, hogy kell, szóval a kérdésed kb. értelmetlen. Mondjuk, a kérdőjel is meghaladta volna a képességeid.


"Amugy meg a "politizalas" a legtobb pasinal az indulatos, ostoba kocsmai szinten van."

Az egyik nemről vont általánosítást kikéritek magatoknak, de a másik nemről tett általánosítást 100%-ra pontozzátok. Ne haragudjatok, de őszintén kérdezem: Szerintetek tényleg értelmesek vagytok ilyen kettős mércével? A szexizmus nem az értelmes emberek tulajdonságai közé tartozik.

2018. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!