Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja minden második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja minden második lány a társkeresőkön, hogy szeret kirándulni?

Figyelt kérdés
Még olyanok is, akikről később kiderül, hogy 2 km-t nem képesek gyalogolni.
2018. jún. 25. 07:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért írják. Én az utazást írtam ki, ami tényleg egy nagy szerelem nálam (ebbe sokféle utazás belefér a városnézéstől a terepig), más kérdés, hogy mennyire van lehetőségem, de amikor utazok, az nem azt jelenti, hogy elmegyek a Balcsira aztán döglök a parton, hanem kb. egész napos mászkálást, az meg mindegy, hogy terepen vagy városban.
2018. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Miért írja és mondja a társkeresőkön minden pasi, hogy szeretnek kirándulni mikor valójában csak otthon ülnek szabadidejükben?

Azok kamuznak ilyeneket, akik nem sportolnak renszeresen. Én ezt vettem észre pasiknál. Lányoknál nem tudom. Ők szerintem ezzel akarják felkelteni azoknak a pasiknak az érdeklődését, akik olyanokat kamuznak a bemutatkozásba, hogy társat keresnek túrázáshoz. Biztos vagyok benne ha ezek összejönnek, ők lesznek a legnagyobb otthonülők. :D

2018. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert nincs élete és nem tud mit kitalálni. Én is fent vagyok társkeresőn de már önmagában azon lepődnék meg a kérdező helyében, h vkinek VAN bemutatkozása 😂
2018. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert trendi, képmutató dolog. Ugyanúgy, mint utazni. Garantált a beilleszkedés, elfogadás, nulla rizikó van benne, ha ezt írják oda. Amit valóban szeretnek csinálni, pl. telefonnyomkodás vagy sorozatnézés, azt nem lehet odaírni, mert az nem eléggé képmutató.
2018. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Én azt bírom, hogy minden 3. csajnak ki van írvan, hogy “world traveler, imádom járni a világot”. Ebben csak az a vicc, hogy ezeket 18-20 évesek írják ki, kíváncsi lennék ezeknek honnan van ennyi pénzük mert ha van fent 5 képe, ott mindegyiken más országban van fotózva. Nagyon jó lehet a háttér szponzor.
2018. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

"szeretek kirándulni", értsd: szívesen elmennék Párizsba, Londonba

Nem azt jelenti, hogy "imádom megmászni a Kékest"

2018. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
"ezeket 18-20 évesek írják ki, kíváncsi lennék ezeknek honnan van ennyi pénzük mert ha van fent 5 képe, ott mindegyiken más országban van fotózva." - Szülőktől valószínűleg. Én is láttam már hasonlót, legutóbb ajándékba kapott névnapjára egy külföldi hétvégét a családtól.
2018. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szülői háttér teszi lehetővé nekik. Nincs ebben semmi.
2018. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenkinek a tűznyelés a hobbija...
2018. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én szeretek többet gyalogolni, kb minden hétvégén túrázunk a párommal (általában 20-30 km közötti távot - egyelőre, aztán még fejlődünk majd :D ), de nem teljesen értem, a "kirándulás" nálam simán lehet gyaloglás nélküli.

Nálam pl kirándulás: múzeumlátogatás, szép templom megnézése, autós találkozó, külföldi utazás, motoros út, stb stb. Ezekhez nem sokat kell sétálni.

A túra az meg túra, vagy természetjárás, vagy ilyesmi. Ha nem azt írják, akkor nem értem a problémát.

2018. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!