Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja minden második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja minden második lány a társkeresőkön, hogy szeret kirándulni?

Figyelt kérdés
Még olyanok is, akikről később kiderül, hogy 2 km-t nem képesek gyalogolni.
2018. jún. 25. 07:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#15

Bezzeg azon senki nem akad fenn, ha egy 18-20 éves a Balatonon nyaral, pedig elárulom neked, sok külföldi út olcsóbb a Balcsinál. :)

Én pl diákmunkából jártam annyi évesen utazni, esetleg a szüleim szálltak be, ha valami ünnep volt.

2018. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Azt én is megfigyeltem, hogy itthon drágábban lehet elmenni valahova, mint külföldre. Jó, nem mindegyik utazás ilyen, de azért elég szép számmal vannak olcsó külföldi utazások.

Több, mint 10 éve utazok, idén eddig 4 buszos utazást fizettem már be, mind külföldi (és egy még tervben van), 5-6 ezer Ft-okért visznek-hoznak és idegenvezetés is van, illetve intézik a belépőket, nem nekem kell szerveznem a helyszínen. Ennyiből hova mész? A belépők meg a költőpénz mindenhol az utazás díja fölött van, de még így is jól lehet kijönni. Anyai nagyanyámhoz Budapestről Szabolcsba elutazni és hazautazni többe kerül.

2018. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A kirándulás meg a túra két különböző dolog.

A kiránduló az felkerekedik 3 napi kajával kimegy valami busszal vagy kocsival az erdő szélére,a legszélesebb kijelölt úton elballag az első karbantartott rétig ahol van kialakított pihenőhely ,jól benyomja a kaját ,aztán visszaballag.Az egész maximum 10 km.Nem tér le semerre mert eltévedne. Vagy kimegy megnézni valami várat ,kilátót csinál néhány szelfit és visszamegy.Nincs ezzel semmi baj,és el tudom képzelni ,hogy minden 2. lány képes erre és csinálta is már,szóval igazat írnak,hogy szeretnek kirándulni.


Amelyik már keresi a mellékutakat, a várostól,emberektől,zajtól távoli erdőket,ismeri a térképet ,amelyik le tud gyalogolni hegyen völgyön át 30-40 km-t is /nap,na az már túrázó. Ha meg lenyom egyhuzamban 100km-t , na akkor meg hardcore,bár ilyet még nem láttam társkeresőn,mert elkelnek hamar :D

2018. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!