Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan birkozzak meg a Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkozzak meg a Volt Fesztiválon a fiatal csinos nők okozta frusztrációval?

Figyelt kérdés

Nagyon durván magamba tudok emiatt fordulni.

Igaz csak egy napra megyek le, de már előre aggódom tönkre teszi a napomat a csomó csaj látványa.


2018. jún. 26. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell elmenni, ha nem bírod.
2018. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már meg van a jegyem, a kedvenc zenekarom játszik nem hagyhatom ki.🙂
2018. jún. 26. 21:25
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg 5zarj le mindent és mindenkit, dobd le minden gátlásod és próbálkozz! Egy napig leszel ott, a kutya nem fog ismerni, itt tényleg csak annyi számít, hogy hány lányhoz tudsz odamenni.


Egyébként remélem a Maiden-re mész! :D

2018. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor azt érzem, hogy majmok élnek körülöttem, akik minden darab húsra begerjednek.
2018. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Maidenre hát.🙂


Próbálkoztam már annyit az eletben, de semmi értelme nem volt egyiknek sem.

2018. jún. 26. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
nem gáz Jocó, egy sunát most rongyosra fogsz kefélni :)ÉRZEM! HAJRÁ!
2018. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy hisztis rocker...
2018. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Úgy birkózz meg, ahogy máskor! Jó nőket lépten-nyomon látni.
2018. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Istenemre, szedd rendbe magad addigra! Fesztiválon meg foglalkozz a haverokkal.
2018. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Én amiatt fordulok magamba hogy soha nem fogok eljutni egy fesztiválra sem mert nincs kivel mennem ... annyira vagyom rá hogy ejussak Balaton Soundra vagy a többire megint itt egy újabb nyár amit el kell engednem.. felek mára kifutok a bulizási időből és hogy soha nem fogom tudni magam kiélni


Szerintem ne gorcsolj rá ennyire engedd el magad élvezed a bulit zenét társaságot

2018. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!