Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nőhöz milyen kaliber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nőhöz milyen kaliberű pasi illik? Szerintetek mennyire szép?

Figyelt kérdés

Alacsony és nagyon vékony, fizetéssel nem rendelkező egyetemistaként lenne-e esélyem egy ilyen +30-as érett nőre és ha igen, milyen helyeken érdemes próbálkozni?

[link]

[link]

[link]

Nektek mennyire jön be és úgy en bloc milyen pasi illene hozzá?



2018. ápr. 14. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne zavarjad anyukádat, sok dolga van.
2018. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szép, de már mennyi? 35?


Ne érts félre, csak én még családot szeretnék majd, saját közös gyerekekkel és ahhoz ez a nő már túl idősnek tűnik, szóval sokszor ilyen szemüvegen át nézem a nőket először.


Most látom hogy egyetemista vagy, akkor amúgy ne aggódj, nekem 22 évesen anno egy eléggé szép kis 40 éves elvált nővel jött össze. Hogy hol? Netes társkeresőn ismerkedve. Az tele van ilyen korú nőkkel. 100-ból 1 persze, vagy kisebb az esély.

2018. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán össze lehet jönni velük. Szép nő így képen arcra de gyanítom ducika..Ha az nem akadály ,akkor társkeresőn nézelődj. Sokszor keresnek titkos szeretőt ahol nem a pénz számít hanem az érzelmek a törődés,és a jó szex,amit pl ha van egy bunkó férjük tőle már rég nem kapnak meg.
2018. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez a no ki sem latszik az alapozobol. Van vagy 45-55 eves. Nagymama. De izgato szexi nagymama.
2018. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jezusom. Csak 38 eves???? 😱😱😱
2018. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ez a no ki sem latszik az alapozobol."


Ezzel nem értek egyet, ráadásul az arcvonásaim is jól láthatóak (orr, áll), hogy 0 smink nélkül is irtó vonzó lenne. Gyakorlatilag a legszebb MILF, akit valaha láttam.

2018. ápr. 14. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Közel negyven ez a nő, nem tetszik.


Szerintem egy nagydarab szőrös-szakállas férfi illik hozzá, az az igazi mackó típus.

2018. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nő, kedves is, én egy idősebb férfit tudok mellé elképzelni, akibe bele tudna szeretni. Egy fiatal egyetemistát nem.
2018. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!