Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen fantasztikus nőt magam mellé mint a nővérem?

Figyelt kérdés
Mindig is a nővérem volt a női ideálom, kedves aranyos gondoskodó mégis tetőtől talpig nő, aki vigyáz a vonalaira elvei vannak, nem eszik pl 6 óra után ad a külsőjére, igényes mindig szép körme haja van, szexi kisugárzása, sosem hagyja el magát pl télen is borotválja a lábát egyszerűen nem lusta hogy karbantartsa magát mindig csinos, nőiesen öltözködik, állandóan sminkben van, nem viselkedik úgy mint aki uniszex akar lenni, nem engedi meg magának, hogy melegítőben menjen le a boltba vagy sportcipőbe, szinte mindig magassarkúban van és nem is ilyen 3-4 centisben hanem rendes magassarkút hord, van vagy 30 pár cipője amikre nagyon büszke és szépen is tud járni bennük, sosem látni rajta buta nadrágot vagy ilyesmit, állandóan ruhában szoknyában van, nem hivalkodó hanem kellően disztingvált, mégis nagyon sok pasi odáig van érte, és ez persze csak a külső.. Vannak nők akik hasonlóan öltözködnek de jellemzően totál el vannak szállva maguktól, akik meg nem adnak magukra kellő mód azok meg hiába kedvesek rendesek egyszerűen nem tudok rájuk nőként tekinteni.

2018. jún. 27. 13:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom de az ilyen fantasztikus nők nem gerjednek az olyan fiúkra akik a saját nővérükre csorgatják a nyálukat.
2018. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Megadod a számát?
2018. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Arkhowar válasza:
89%
Hajrá én drukkolok neked, csak használj gumit!!! Hidd el kell!
2018. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy te egy kicsit beteg...?
2018. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Atyám :D Ne a sértődöttség beszéljen belőled.

Attól mert ő egy ideális nő nyilván nem csorgatom rá a nyálam hanem felhoztam mint példa.

2018. jún. 27. 14:11
 6/42 anonim ***** válasza:
95%

"nem eszik pl 6 óra után "

[link]

[link]


Én eszek este 6 után, 7-kor vacsizom, mégis vékony vagyok, mert egyébként egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok.


"igényes mindig szép körme"

Ergó legyen mindig kifestve és járjon körmöshöz? Máskülönben a sok mosogatást, takarítást..stb. hogy bírná ki a körömlakk?


"állandóan sminkben van"

Aztán 30 évesen smink nélkül úgy fog kinézni, mint egy múmia, mert agyonra szétcs..szte a sok smink az arcbőrét.


"nem engedi meg magának, hogy melegítőben menjen le a boltba vagy sportcipőbe, szinte mindig magassarkúban van és nem is ilyen 3-4 centisben hanem rendes magassarkút hord, "


Oké..takarodj dolgozni, mert már fárasztó vagy.

Ja, és fizetni fogod a nőnek az egészésbiztosítását, ha a lába tönkre megy a magassarkú cipőkben? Mert a magassarkú cipők NEM EGÉSZSÉGESEK!


És te mit is tudsz ezekért nyújtani cserébe?

2018. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Ez már extrém, amit ő csinál. Én nem érzem magam kevésbé nőnek mert lapos cipő van rajtam. És szoknyában vagyok, smink, szép köröm. Sőt, ez általában jellemző rám. Viszont előfordul, hogy lemegyek sportcipőben a boltba, smink nélkül. Ettől kevésbé vagyok nő?
2018. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Jó nem azon az 1 órán van a hangsúly.

Nem szükséges hogy mosogasson, egyrészt van mosogatógép másrészt meg tartunk bejárónőt.

Hehe :D mit idegesíted magad? Egyébként meg érdekes ő nem ment tönkre sem a sminktől sem a cipőtől pedig már 30 elmúlt.

Mit? Tanult vagyok, remek hátérrel és lehetőségekkel vagyis könnyedén eltartok luxusban egy megfelelő nőt, csakhogy nem találok.. csak olyanokat akik haszonlesők vagy akikre nem tudok nőként tekinteni.


Igen számomra ez nem nőies magatartás. Sajnálom én így látom.

2018. jún. 27. 14:20
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát édes szivem akkor verjed a kukidat a nővéredre és halj meg egyedül mert hozzád senki se érhet fel :)
2018. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
A rendszeres magassarkú cipőtől bütyök és egyéb lábdeformitások fognak jelentkezni.
2018. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!