Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem találok magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem találok magamhoz illőt? Ilyen kevès lenne?

Figyelt kérdés

23 èves vagyok. Nem találok olyan lányt a korosztályomban,akiknek nem a buli,pia,szórakozás,èlősködès másokon a fegfőbb ismèrve.

Aki már családot,egy megbízható kapcsolatot keresne,ők inkább 25-30 között vannak. Akik persze visszakèzből utasítanak el,mert fiatal vagyok. Idősebbnek nèzek ki a koromnál.

Alkalmi kapcsolat lenne,de olyan akivel tervezni lehet,nem nagyon.


Hol keressek?


2018. jún. 17. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen,de most jobb ha ilyen korukban élik ki magukat, mint 32évesen, férj melett mennek bulizni, pasizni,egyéjszakás kalandokat keresni.
2018. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha érettebb vagy a korodbál és idősebbnek is nézel ki, nem biztos, hogy élből elutasít a 25-30 éves korosztály. Sokaknak közülük bejönnek a fiatalabb srácok.
2018. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Akkor amíg nem leszek idősebb ne is remèljek èrtelmes kapcsolatot? :D

Esti sze*re van meg lenne,csak a reggeli èbredès amire nincs. Gondolom èrtitek mit szeretnèk ezzel elmondani.


Sajnos igen,tapasztalat. Vagy a bocsi,de túl fiatal vagy. A másik a kis aranyos,de kedves kis cuki vagy. Kb ez a kettő. Mikor megdícsèrek egy szèp hölgyet ès kezdemènyeznèk valamit,rendszerint ezek vannak.

2018. jún. 17. 23:03
 4/22 anonim ***** válasza:

#1 Ez személyiségtől függ szerintem. Nem mindenki igényli, hogy ilyen módon kiélje magát; nem mindenki extrovertált.


Egyébként nem az a kérdés, hogy hol, hanem az, hogy hogyan. Kitartónak kell lenned. A minőségi kapcsolat sosem esik bele csak az úgy az embernek az ölébe, és sokszor akkor jön, amikor már majdnem feladtad. Ez velem is így volt, de megtaláltam a páromat. :) Szurkolok neked is!


22/N

2018. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, tényleg ritka a bulis és visszahúzódó közti lány. Én is azt látom, hogy 25-30 között bukkannak fel, alatta nagyon éretlenek gondolkodás és hozzáállás terén. Igazából én is várok, addig élek és élvezem a lazább dolgokat.
2018. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Na akkor megnyugtatok mindenkit hogy harminc felett is sok az olyan nő aki szeret "bulikázni"...
2018. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6: Azt tudjuk, de kevesebben vannak, mint huszonévesen és többen komolyodtak már meg :)
2018. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Jo helyen keresitek?

20l

2018. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8: Hol keressünk?
2018. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Egyetemeken, tanfolyamokon, margitsziget.
2018. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!