Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek +5 kg felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek +5 kg felesleg mennyire hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarna, de sok embert szerintem nem.
2018. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha az mind egy helyre rakódott akkor az meglátszik.
2018. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5 kiló? Kizáró ok:)) Már így, hogy 5 kiló és kész.
2018. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Pasi vagy csaj vagy?
2018. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Rajtam +20 van és leszavazhattok, de sportolok, fagyit eszek, jól érzem magam és soha nem volt azzal gondom, hogy nekem tetsző pasit találjak.
2018. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen baromságokon csak a huszonéves csajok akadnak fenn. Azt gondolják életük végéig szép, feszes bőrű, karcsú "modellek" maradnak akikért ferfiak százai küzdenek.

Alap esetben nem is nagyon látszik meg +/- 5 kg így nálam semmit nem számít. A másik meg, hogy én nem a tökéletest hajkuraszom.

2018. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar, igaz számomra nem a kilókon múlik a szépség, az én szememben egy sovány, és egy elhízott személy (nő) is lehet vonzó. (Persze jobb, normális keretek között maradni, de a lényeg, hogy a ő maga elégedett legyen, és jól érezze magát a bőrében.)


Az 5kg plusz, akár férfi, akár nő vagy, nem fog hatalmas hátrányt jelenteni, sokaknak kifejezetten tetszeni is fog. Persze van akinek kizáró ok, de ez olyan, hogy valakinek pedig az izmos, vagy vékony csajok/pasik nem tetszenek...

2018. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Derwer ***** válasza:
100%

Nekem ezek azért furcsa kérdések.... :)

Az én párom 15kg-t felszedett, de ugyanúgy kívánom. És a kezdetekkor sem 50kg volt.... Igaz ügyesen csinálta (értsd ilyen alkat), mert fenékre+mellre ment főleg, de akkor is, hogy egyesek 5kg-n problémáznak....


30F

2018. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy lánynak van egy kis pocija az még előny is!
2018. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szamitod a +5 kilot? Mert van, akinek a +5 az 55, masnak 80.
2018. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!