Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az ún. "golddigger prank" típusú videókról?

Figyelt kérdés
Tipikusan ilyen video, amikor egy szakadt srác leszólít egy nőt az utcán, az elhajtja erre beszáll egy ott parkoló luxusautóba mire a nő hirtelen hangnemet vált és fel akarja szedni a csávót.
2018. jún. 28. 15:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Borítékolhatók a válaszok: mind kamu és fake és megrendezett :D
2018. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
szerintem csak a fele
2018. jún. 28. 15:17
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez a való életben is így történik sajnos sokszor.
2018. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Életben is így működik csak nem feltétlen ilyen direktbe,fél percen belül.. Aki virítja a lóvét az szedi fel a jó nőket. Én még nem láttam ocsmány nőt drága kocsiban, a jobb egyen.
2018. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Semmi. Nem elégít ki. Nincs kárörömöm sem.

A pranki videók 99% nekem semleges.


Ami érdekelt, tanulságos volt és érzelmeket váltott ki az...

egyik egy chatelős prank. Egy 30 körüli pasas 16 éves tinifiúnak adta ki magát. És a 13-16 éves tinilányokat cserkészte be. Kicsalta őket találkára, hogy a szülőket játszák ki. A lány pedig azzal szembesült hogy messze a szülői háztól, este az üres utcán egy furgon mellett egy felnőtt pasas várja. Persze a szülőket értesítették és az utolsó kicsalós chatet látták ők is. A furgonban rendszerint ott üllt egy dühös apa vagy síró csalódott anya.


a másik pedig egy "koldulós" prank volt. Egy csövesnek maszkírozott hapsit ültetek ki "ételért" koldulni. Meg egy fiatal csinos csajt "sminkre gyűjteni". Bár sokan néztek a fiatal lányon főleg hogy nincs anyagi gondja, nem hal éhen, meg semmi. Ő luxus kozmetikára gyűjti az összekoldult pénzt. És nap végén jóval többet kapart össze a lány mint a férfi. Az egyszere volt szomorú és vicces.

2018. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Az a véleményem, hogy nyilvánvalóan megrendezettek, és olyan férfiaknak készültek, akik ahelyett, hogy pozitív dolgokkal gazdagítanák az életüket abban lelik az örömüket, ha láthatják, hogy hogy koppannak a nők. Szomorúnak és szánalmasnak tartom, hogy ez a kategória egyáltalán létezik, azt meg méginkább, hogy vannak emberek, akik holmi szent grálként tekintenek rájuk, és hetente egyszer belinkelnek ide is egyet, bizonyítékként, hogy milyen anyagiasak is ezek a fizetett színésznők ebben a fiktív szituációban.
2018. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
mind megrenfezett
2018. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%

Az emberek többségének minden kamu, ami nem fér bele a világképébe. Jó példa erre a #6-os.

Egy részük tényleg megrendezett, de nem mind. Nyugodtan kilehet próbálni egy jobb kocsival. Itthoni viszonylatban sokszor elég egy bmw is.

2018. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
13%
Az, hogy azok a nők szánalmasak
2018. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Én sajnálatot szoktam érezni a készítő iránt. Szerintem az ilyen ember csalódott a világban és minden negatív érzését így próbálja levezetni. Ez szerintem szomorú. Mint múltkor itt is volt egy történet amiben a kérdező volt a hős amiért kiosztott egy fitneszes csajt aki amúgy szerinte is marha jól nézett ki és az volt a bűne hogy tisztában volt azzal hogy szép.

Ugyanerről szólnak ezek a videók is valaki jól megmutatja egy számára idegen nőnek hogy ki a király.

Én nőként nem tagadom hogy a jó nők gyakran mennek a pénzre csak tudnám ez miért fáj annyira egyeseknek. Nekik szépségük van (amiért általában meg is dolgoznak időt energiát és pénzt nem sajnálva) ezért cserébe elvárják hogy a másiknak pénze legyen.

Igazából a szebb mindenből többe kerül legyen az autó ház étel vagy ember.

Ha az adott nőnek nem gáz hogy kilóra megveszik másnak (azon túl hogy irigy) miért fáj ez?

Kérdezem ezt úgy hogy én nem vagyok hajlandó órákat cicomázni azért hogy drága kocsikban furikázzanak így ezek a videók a legkevésbé se sértenek egyszerűen csak nem értem a miértet.

2018. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!