Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya nőként van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya nőként van rá esélyem, hogy egyszer majd valaki szépen bánjon velem és nőként nézzen rám?

Figyelt kérdés

Vagy mindig csak valami pótlék leszek, esetleg házicseléd?

Persze tudom, a férfiak "vizuális típusok", és legtöbben a szép barátnőjüket is megcsalják, ha fizikailag nem is, legalább fejben (naponta többször is), és más, még csinosabb nőket nézegetnek.

De tehetnék valamit annak érdekében, hogy nőként, potenciális partnerként tekintsen rám valaki?


2018. jún. 28. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
A frusztrációid és előítéleteid miatt nincs rá esélyed.
2018. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
javíts magadon ahogy tudsz.
2018. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Bizonyítsd be, hogy csúnya vagy.. egy képpel.
2018. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden pasi egyforma. Nekem mindig is a "csúnyább" lányok jöttek be, ezt onnan tudom, hogy a haverok sokat csesztettek emiatt :D "fúj ez, hogy néz ki?" "Szebbet sz.rok" stb, ilyeneket mondtak azokra a lányokra kik nekem bejöttek.. szóval kérdező ne legyél letörve, mindenkinek más a szép, mások az igények, nem vagyunk egyformák.. tedd túl magad ezen, ha nem vagy megelégedve a külsőddel, hozd ki magadból a legjobbat :)
2018. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
35%
~Minden élőlény "vizuális típus". Nem csak az emberek és azokon belül sem csak a férfiak.
2018. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen testi hibáid vannak?

Hátha tudok pár ötletet. Ha kellemetlen írd nyugodtan privibe :)

2018. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Van hát.


Én is ronda vagyok, sőt biztosan rondább is, mint te, mégis van egy szerető párom.


22/N

2018. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7, hol ismerkedtetek meg? Hogy kell viselkedni, ha valakivel ismerkedsz, de tudod, hogy egy ronda, értéktelen genetikai hulladék vagy?


Szerintem a volt "párom" azért is bánt rosszul velem, mert éreztettem, hogy meg lehet tenni velem bármit és mindenhez "bocsánat, hogy élek" módon állok hozzá. De túl magabiztosnak se mutathatom magam, mert akkor az taszítja el a férfiakat, hogy mit képzelhetek magamról ilyen botrányos külsővel, miért nem vagyok alázatosabb.

2018. jún. 28. 22:30
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem most pont egy csúnya lány tetszik.
2018. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Az #1-es válaszom miért lett lepontozva? A kérdező részletesen leírta az előítéleteit, a szövegből árad a frusztráció.

Aztán még kiegészítette a volt párja sztorijával, ami szintén erről szól, hogy így ment kapcsolatba.

Az ilyen szintű kérdéseknél miért nem hemzsegnek a szokásos szövegek, hogy a kérdező mekkora lúzer és napi rinya? Mert, ez pont az.

Egy csomó csúnya nőnek van olyan pasija, aki megbecsüli és szereti. De, aki úgy áll a kapcsolathoz eleve, hogy ő ezt nem fogja megkapni, az mit vár? És az mégis milyen szöveg, hogy fejben a férfiak megcsalják minden nap a barátnőjüket? Pszichológus nem ártana.

2018. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!