Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nem túl szép nő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nem túl szép nő hogyan éri el, hogy rajongjanak értük a pasik?

Figyelt kérdés

Több ilyen nőt ismerek, akik egyáltalan nem néznek ki jól, mégis imádják őket a férfiak. Mit tudnak?

Tudom, kisugárzás, de hogyan? Mitől lesz valakinek jó kisugárzása?


2018. jún. 29. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Stílus, megjelenés, magabiztosság, személyiség egyvelege.
2018. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+ életvidâmság,humor.
2018. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg sok olyat ismerek, akikért rajonganak a férfiak, amíg meg nem ismerik közelebbről. Folyamatosan kapcsolatban van, de ezek a legritkább esetben tartanak tovább 1 hónapnál. Szóval nem minden a felszín.
2018. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Így van a kisugárzás a lényeg. Mondjuk nekem elég sok szép és csinos barátnőm szenved megcsalva, társasmagányban...szóval valóban nem minden a felszín. Hiába szépek,csinosak még is hanyagolják, megcsalják őket is.
2018. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne nőként. Van nem egy nő ismerősöm, aki nem szép, és mégis mindig felszednek valami jó pasit... pedig még a stílusuk is 0, és kőbunkók, nem mosolygós életvidám lányok.

Pl egyik rokonom: ronda, igénytelen, folyton savanyú képet vág, úgy beszél az emberekkel mintha a sÄggéből húzta volna elő őket, pénzéhes, és mégis mindig van kapcsolata (amik általában több évig tartanak) nem is rossz pasikkal.

Nem értem néha a férfiakat :D

2018. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pozitív kisugárzas, nyitottság, erős kommunikációs és szociális készségek, intelligencia, érzelmi intelligencia, határozottság, kedvesség, humor, talpraesettség, igényesség, ápoltság, csinos megjelenés (frizura, ruházat, körmök, smink).

Sport és tudatos táplálkozas révén az alakját is javíthatja.

2018. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább olyasmire értettem, amit az 5-ös írt. Nem a szerencsétlenebb genetikájú, de nagyon csinos és igényes, jó személyiségű nők sikerét nem értem a pasiknál.
2018. jún. 29. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok pasit rohadtul nem érdekel semmi, csak az, hogy nő legyen. A csaj lehet akár náci is, a pasit nem fogja érdekelni. Rengeteg kapcsolatfüggő férfi van, akinek csak az kell, hogy legyen valakije.
2018. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tudod, előkapják a nehézfegyverzetet: az agyukat és a humort.
2018. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfiak nem válogatósak ,mint a nők. Nekik bőven elég ha a nő hajlandó velük szóba állni ,nem hajtja el őket egyből és kapható a szexre is. Ha egy csúnya nő sugározza ezt a közvetlen ,kapcsolatra és szexre kaphatóságot, akkor nagy sikere lesz.


Rengeteg férfinak elege van a királykisasszonyokból akik lehet külsőre szépek,de teljesen elérhetetlenek ,flegmák ,bunkón hárítanak minden közeledést,és olyan magasan hordják az orrukat hogy bele esik az eső.

2018. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!