Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten élő átlagos külsőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten élő átlagos külsővel, saját lakással, átlagban 160-180000 Ft-os jövedelemmel lehet átlagos barátnőt találni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 10:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
93%
Lehet. 180 000 nettóból hogyan vettél lakást Pesten?
2018. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kevés az infó.
2018. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lehet. 180 000 nettóból hogyan vettél lakást Pesten?


Nyilván örököltem....

2018. júl. 1. 10:42
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha ilyen sok a frusztrált idióta férfi az egyedülállók között, akkor lehet, hogy jobb nekem egyedül továbbra is...
2018. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Nézd meg pár kérdéssel lentebb a válaszokat és konzultálj a kérdezővel. Ő ugyan kicsit többet írt, de Neked lehet,hogy előnyöd van a saját lakással.


Én nő vagyok, elgondolkodtam...egye fene, nem érdekel hogy nézel ki, hány éves vagy, mit végeztél/hol dolgozol..lakásod van,manapság ez se kevés. Arra majd majd ráveszlek,hogy menj el máshová dolgozni hátha ott többet keresel!


Bocs",hogy poénkodok, de annyira nem értem ezeket a kérdéseket!

2018. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Ha egy kicsit is odafigyel valaki és dolgozik a testén, stílusosan öltözködik, akkor már a lányok/nők nagy részénél könnyen sikereket érhet el.


Ezek amiket felsorolsz (lakás, jövedelem) maximum a gyerekvállalásnál számítanak, ami ma Magyarországon már luxusnak mondható.


Ha csak barátnőt akarsz, akkor sokkal könnyebben lehet találni egyet, főleg hogy sok a párkapcsolatra alkalmatlan férfi manapság.


Ha ügyesen csinálja valaki, talán még 2 barátnő is jut neki.

2018. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen, csak ennyi tulajdonságból 100%-ig meg lehet mondani. Ezeken felül még a nőket sem érdekli a személyiséged, az életstílusod, a társasági életed, hogy hol és hogyan szoktál ismerkedni, a korábbi párkapcsolati tapasztalataid stb.
2018. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
160-180 kiló? Hát az nem sok more. De legalább van saját lakásod, arra már nagyon sok nőnek felcsillan a szeme, főleg akkor, ha még ősök sincsenek.
2018. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem. Bocsi.
2018. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lehet.
2018. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!