Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A saját mércétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A saját mércétek szerint milyen az átlagos nő? Mennyire szép/csúnya? Kezdenétek-e átlagossal?

Figyelt kérdés

+1 kérdés.

Ha egy nőnek átlagos a teste, de igen szép az arca, akkor az már szép, vagy marad átlagos nő?


2016. szept. 16. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálam ha egy nőnek bomba teste van de az arca átlagos vagy nem szép akkor az egész nő átlagos. Ha viszont átlagos teste van (nem kövér vagy túl sovány) de nagyon szép arca akkor természetesen szép. Jó teste bárkinek lehet de szép arca viszont nem.
2016. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ilyen. nem így működik. semmi értelme ezen agyalnod. nem visz előrébb. nem segít. indulj el inkább valamerre. végre valahára.
2016. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Számomra a szép arc többet jelent,mint a teste.Ettől függetlenül ezek külsőségek,jobban számít a belső. Nem alkalmi kapcsolatra gondolok,mert akkor nem dominálsemmi
2016. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából olyan mint én, én valamivel átlag felettinek tartom magamat

Ha egy lánynak szép az arca (és nincs elhízva) akkor ő szépnek számít, az alakon meg úgy is lehet változtatni.

2016. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Az átlagos nőben az arca nem ragad meg annyira, olyan semleges, vagy nekem az a viszonyítási mércém, hogyha pl után meglátnám velem szembejönni, akkor hirtelennyiben a szexi, vagy a semleges kategóriába sorolnám. Testalkatnál nálam mondjuk nincs olyan hogy átlagos, vagy jó alakja van, vagy pedig nem.

Az arc/testet nézve egyébként inkább átlagos arca legyen, de jó teste, mint helyes arca, de nem jó teste.

Átlagos alapjáraton annyira nem indít be, de viszont ha mondjuk beszélgetek velük, és vonzónak tartom a személyiségét, akkor találhatom szimpatikusnak, akkor már kezdenék vele.

2016. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem az a tapasztalatom,hogy a pasik inkább az alkatot nézik.Vannak barátnőim,akiknek bomba testük van,de átlagos vagy csúnyácska arcuk(bár ez teljesen szubjektív,mindenki mást lát szépnek),mégis bomlanak utánuk a jobbnál jobb pasik.Nálam

Is hasonló a helyzet,pl a testem 9-10/10,az arcomat 7-8/10-nek gondolom,tehát szép az arcom,de a testemet jobbnak tartom és lényegében bármilyen pasit megkaphatok.


Ezzel szemben vannak szép arcú,de kövér vagy előnytelen alkatú ismerőseim is,ők viszont nem számítanak "jó csajnak",hiába a szép arc.Legalábbis nekem ez a személyes tapasztalatom.

2016. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
#6 vagyok,nem értem miért lettem lepontozva,én tényleg ezt tapasztalom xd Van,amikor a haverjaim mondják valakire,hogy "szép arca van,csak kár,hogy kövér".A bombatestű csajok esetében pedig mindegy nekik az arc,amíg nem egy bányarém.Most ez lehet valakinek nem tetszik,de attól még így van.
2016. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
#7 Azért pontoztak le, mert egoista vagy, hogy csak úgy bomlanak utánad a pasik.
2016. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
#8 akit ez zavar,az meg irigy.Nem egoizmus,mert szimplán tényt közöltem,nem felvágni akartam.Nem fogok számokat írni,hogy mennyi és milyen pasi akar ismerkedni velem,de sok.Akkor mit szerénykedjek egy anonim oldalon..?A kérdésre válaszoltam.
2016. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam az átlagos az, aki összességében se pozitív, se negatív irányban nem tűnik ki, nincsenek egyik irányban sem látványosabb tulajdonságai.


Az arc számomra fontos, így az már félsiker. Ha amellé nem negatív a teste, akkor rendben van. Amúgy a testen lehet változtatni, az a jó benne, míg az arcon nem igazán :D


Az ízlésem nem fedi le teljesen a közízlést, avagy láttam már szépnek mások által csúnyának mondott nőt, és láttam csúnyának mások által szépnek mondottat is.


24/F

2016. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!