Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz egy férfitől hiv tesztet kérni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Az új párom teljesen kiakadt, hogy gumi nélkül nem akarok vele semmit csinálni, amíg nincs teszt. Előző párommal voltunk, Ő nagyon együttműködő volt. Ez miért olyan nagy probléma Neki? Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló a mai világban. Azt mondta, hogy elmebeteg vagyok,hogy ilyennel túráztatom a pasikat :(Ti mit gondoltok a dologról?

2017. okt. 22. 21:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Azt,hogy jogos a kérésed. Szerintem egy teszt nem a világ vége,és az aggodalmadat is megértem. Nem lehet tudni semmit előre. Tarts ki nyugodtan az elveid mellett. Ha ennyit se képes megtenni mi lesz később?
2017. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha mész vele te is tesztet csináltatni akkor nem. Ha csak tőle várod el akkor gáz.
2017. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Persze én is. Különben, hogyan tudná a másik meg, hogy tiszta vagyok
2017. okt. 22. 21:41
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Még nem voltam ilyen helyzetben, de elfogadnám és elmennénk együtt, értelmes kérésnek tartom.
2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
De Ő azt mondja, hogy tiszta szánalmas vagyok, mert ilyet vagy azok csináltatják, akik már hiv fertőzöttek vagy mindenkivel lefekszenek válogatás nélkül és hogy nekem egy szexuálpszichológusra van szükségem, mert ez nem normális, hogy ilyennel b..asztatom a pasikat. :o Ezen a témán nagyon összevesztünk. Mert inkább egy gyorsteszt, mint a túllésért szedni a gyógyszert egész életemben.Még azon is kivan, hogy gumi nélkül még orál sincs. Hát sajnálom, de ez van.
2017. okt. 22. 21:45
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
A csavod egy cimeres luzer. De te is, mert alapbol addig nincs se petting, se semmi, ameddig nincs std teszt. A gumi meg siman kiszakad
2017. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. A gumi 99%-os biztonság. És azt is hozzátette, hogy, mindenki, aki ilyen tesztbe belemegy vagy jár az simán idi.óta....Ha nem lenne erre kereslet, kínálat sem lenne..És ha csak fele annyira jó emberismerő lennék, mint mutatom magam, akkor nem lenne szükségem ilyen tesztekre
2017. okt. 22. 21:52
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő ezt a személye elleni támadasnak veazi, az sok mindent elárul az értelmi szintjéről. Akinek tiszta a lelkiismerete, az nem problémázik ezen. Neki is jobb, ez őt is ugyanúgy védi.
2017. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Korotok? :D
2017. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

Én az elején meghökkennék valahol, de én is belemennék, mert valahol igazad van, sose lehet tudni!


Tarts ki az elveid mellett!

2017. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!