Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy manapság ez megy mindenkinél?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves Soproni lány vagyok.Az igazság az 20 évesen még nem volt értelmes ,komoly, tartós párkapcsolatom. Aszthiszem ilyen korban már illett volna találnom valakit. Elég szerencsétlen vagyok ilyen téren. Mielött jönnének a rossz indulatú kommentek miszerint elkellene gondolkodnom magamon hátha velem van a baj ,előre leszögezném ,hogy minden ex barátom elismerte ,hogy szemét volt velem. Volt olyan aki kinevetett ,hogy elhittem azt ami köztünk van. Rá egy évre mikor össze futottunk véletlenül az utcán megállítot és majdnem elsírta magát ott helyben mert az elöttem illetve itánam jövő lányok átverték,megcsalták,megalázták és ő maga se érti ,hogy akkoribban miért tette azt meg velem amit tett amikor elötte azt hitte ilyen lány nem is létezik. Ugyan ezt tudnám elmondani a többiről is. Volt aki megcsalt és azért akart megveretni mert nem akartam már másnap vissza fogadni.Ezeken kívűl a másik fő ok a szex volt. Többi volt barátom elmondása szerint csak szexelni akartak és mivel jó voltam benne ezért tartottak maguk mellett mint barátnő. Csinálták volna még ezt tovább többen ha ki nem szedem belőlük ugyanis elég gyanus mikor semmilyen figyelmet törődést és érzelmi támogatást az ember nem kap meg annal ellenére ,hogy ezekben őket mind részesítettem. Nem csaltam meg soha senkit,nem élősködtem soha senkin. Számomra nincs ideál sem. Nem külső alapján lesz nekem szimpatikus egy férfi és kezdek vele ismerkedni.Nem számítottak soha az anyagiak. Volt párom nem akarok bunkó lenni én nagyon szerettem annak idején és helyesnek láttam mert szerelmes voltam de volt ,hogy az utcán kinevették,a rokonai bunkó tapló módjára nem hitték el ,hogy én szeretem ezt a férfit.Azzal jöttek ,hogy hiába a rokonuk nem akarják megsérteni de nem egy vonzó férfi sőt..... ezt csak azért tettem hozzá mert enélkül menne az,hogy biztos rossz fiukkal meg fullos pasikkal voltam csak és nem kéne a külsőségekre menni..szóval ebből se lesz felre ertes:) egy másik volt barátom fél lábbal már az utcán volt. Adtam neki kölcsön ,szereztem neki munkahelyet, őt is nagyon szerettem és amiken vele is keresztül mentünk azt gondoltam ez egy őszinte ,szoros kötelék lesz.De nem így lett eltelt pár hónap és megakart csalni,alig volt pénze mégis az adósságok rendezése helyett ő a füvet és az alkoholt választotta.Nem a fűvel vagy alkoholal van bajom hanem avval ,hogy pontosan tudta ez nem férhet bele a keretbe..de inkább nem evett csak ,hogy arra jusson pénz. De persze mivel vele laktam és ezt láttam inkább bevásároltam neki is én. Na sikerült jó sokat írnom elnézést miatta😥 Mások is gyakran futnam bele a jóba ? Szerintetek van még manapság "kivétel"egyaltalan? Nem tökéletes társ kell hanem valaki akivel össze tudunk csiszolódni. Nehezsegek ellenere de tisztelettel ,szeretettel, oda adással lenni a másik felé...Lányok fiúk írnátok tapasztalatokat ? Főleg fiúkéra vagyok kiváncsi. Sokan mondják a nők se külömbek. A nők is tudnak ennyire szemetek lenni a férfiakkal ?

2018. júl. 2. 19:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még valamk mielött a gyengébbek félre értenék és jönne a bunkozas. Nem egyszerre voltam veluk. Nem volt egyszerre több partnerem soha. Nehogy valaki félre értse.
2018. júl. 2. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
volt volt? ott sok rendes pasi volt, pl én
2018. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NDSM ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem vagy szerencsétlen, csak túlzottan jóhiszemű! A mai világban az ilyen embereket könyörtelenül kihasználják. Egyébként kicsit idealistán állsz a dolgokhoz, mert 20 évesen már komoly kapcsolatot akarsz! A korod béli fiúk (gondolom olyanokkal voltál) jó részének még nincs kiforrott személyisége és igazából igénye sincs a tartós kapcsolatra! Ha erre vágysz keress 26-28 évnél idősebb párt, mert akkora azért a többség el kezd dolgozni és lassan elhagyja a rossz szokásai egy részét. De a legfontosabb, hogy legyél körültekintőbb és óvatosabb. Ne adj oda mindent és ne éld bele egyből magad, hogy ez tartós lesz.
2018. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó!:) 24-28évesig voltak párjaim. Nem egy halálosan komoly kapcsolatot szeretnék. Csak legyen laza de tartós. Értelmes és figyelmes emellett legyen őrült mint én. Szeretek baromkodni.
2018. júl. 2. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1kérdés...ha nem szàmítanak az anyagiak és a külsőségek meg semmi sem akkor mire tartod magad? Kényes téma az anyagiak de nőként ha tartós párkapcsolatot keresel gondolom előbb utóbb gyereket akarsz... Itt a palettán szerepelt egy füves italos pasi akit te tartottál el, hogy ne vesszen éhen. Neked ez így jó, és ameddig jó semmi sem fog vàltozni. Inkább legyél egyedül mint hogy egy ilyet sírass. Szedd össze magad és próbálj meg egy intelligensebb körből vàlogatni. Akkor sem biztos hogy nem érnek csalódàsok erre nincs garancia sajnos, de ezekre nem alapozhatsz aki a mindennapokban bódult àllapotban várnak haza
2018. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
10+ éven át kerestem egy normális barátnőt, érdemi siker nélkül... a másik oldal sem jobb (max. arról nem annyira szabad beszélni).
2018. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele végett is vetettem a kapcsolatnak pont ezért.
2018. júl. 2. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én 19 vagyok férfi választ fogsz kapni de sajnos egy cipőbe járunk ugyan nekem csak egy kapcsolatom volt 3 évig az is távkapcsolat fél éve dobott mert,hogy még élni szeretne és más fiukkal is szeretne lenni ez lerombolta bennem azt a képet amit szerettem benne hála isten ezért nem bánkódom utána de akkorát csalódtam a nőkben,hogy egy kalap alá veszem mindet mert,hogy"úgyse találok normálisat aki nem olyan"

sajnálom,hogy még nem futottál őssze az igazival de a sors úgy is eléd teszi ha eljőtt az ideje

2018. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A laza, de tartós az általában azt jelenti, hogy lazán megdugnak huzamosabb ideig. Lehet sajnálod rá az időt, de tényleg gondolkozz el magadon, elsősorban az igényeiden, hogy mit is akarsz a másiktól, a kapcsolattól, ezzel meg legyen a másik fél is tisztában. Nem kell megkeresni a 3,5 milliárdból a legtökéletesebbet, de azért nem ártana válogatni és felmérned, mennyire tudtok alkalmazkodni egymáshoz.

31/f

2018. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy veled (is) van gond, ha maximum dugásra kellesz a férfiaknak. A korodbeliek meg amúgyse hajtanak feltétlenül komolyabbra, az idősebbek meg nem fognak komolyan venni, mivel mèg gyerek vagy.
2018. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!