Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai nők, férfiak már alkalmatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai nők, férfiak már alkalmatlanok igazi párkapcsolatra vagy házasságra?

Figyelt kérdés
Csak mindenhol azt látom,hogy pl egyre szebb nők/lányok vannak de alkalmatlanok párkapcsolatra vagy házasságra mindig újdonságot keresnek üldözik a szexet vagy sorolhatnám.Már sokaknak az is büszkeség meg nagy valami ha pár hónapos kapcsolatban benne vannak szinte úgy beszélnek mintha évtizedeket lehúztak volna valakivel,később meg el lépnek,de ugyan így sok férfi is pl ha csak a celeb világot meg nézzük xy mondja új barátnője van de már hanyadik??Szóval nem értem a mai világot nem sok értelmét látom se a szerelemnek se a kapcsolatoknak olyan mintha széthullana minden,bár valószínű sosem volt rendjén semmi sem.Én őszintén meg mondom irigylem azokat a párokat akik egy életet el tudnak tölteni egymással,tudom ritka meg majd írják többen is,hogy az is kamu meg ilyen olyan de én hiszek benne.

2018. júl. 3. 11:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb mai ffi/nő az élethez is alkalmatlan. :D 30 évesek bankba nem tudnak elmenni, vagy eldönteni hogy 2 db cipő közül melyikkel járnának jól :D

Tiszt. a kiv.

2018. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen egyetértek. Amíg a legtöbb 20-30 év közötti az instára töltögeti fel a képeit, a Tindert nézegeti, addig nem is lesz normális kapcsolat. Hiszen csak a külső alapján jönnek össze. A külső vágy csak pár hónapig tudd összetartani két embert, utána jön az üresség. Plussz személyesen tapasztaltam, hogy az emberek nagyon önzőek lettek még párkapcsolatban is. Szóval veszett világ ez.

Persze kivételek vannak és remélem egyre többen lesznek.

2018. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem normális, hogy mielőtt komolyabb párkapcsolatba megy valaki, azelőtt kiakarja élni magát, és csak szórakozni, nincs ezzel semmi baj.

Vannak ilyen férfi ismerőseim, úgy látom rajtuk, hogy egyáltalán nem keresik a komolyabb nőt, csak ismerkednek lányokkal, egyáltalán nem ítélem el őket emiatt, és nem állítom, hogy ezért örökre alkalmatlanok lennének komoly párkapcsolatra?


Amúgy hány éhes van?

Úgy tapasztalom, hogy manapság sokan 30-as koruk felé közelítve találják meg a párjukat, akivel elköteleződnek és házasságba lépnek. Aki még a húszas évei elején van, annál nem csoda, ha nem gondolkodik komoly kapcsolatokon. Emiatt nem kell kétségbe esni. Nyilván nem olyan világot élünk, mint régen, ahol hogy mindenki kötelezően megházasodik és gyereket szül már 20 éves korára....

2018. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

# 2


Hát én jelenleg töredéknek látom a kivételeket

2018. júl. 3. 11:32
 5/42 anonim ***** válasza:
36%

Ez a "modern" kor. Valósítsd meg önmagad és gázolj át mindenkin a média által fejekbe ültetett "vágyott" életért. A birkákra az egész történelem során hatott ez az effekt. Sokáig tanulatlan volt a többség, manapság minden lehetőség adott szinte mindenkinek, 1mp töredéke alatt tiéd minden információ és mire használja a többség? Semmire.

A mai világ egy modern Róma, csak több a Nero.. Egyre nagyobb a hedonizmus, borítékolható a világégés. A történelem ismétli magát.

2018. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Én 30 éves vagyok, a férjem 32. 10 éve együtt vagyunk, 3 éve házasok. Jól működik a házasságunk. Hozzád hasonló embert kell keresni, és akkor működni fog, ne add fel.
2018. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%
# 2 Ó jézusom... Régen még érdekből, meg anyuci-apuci kedvéért házasodtak meg és társadalmi elvárás miatt. Az aztán nagyon mélységes kapcsolat és házasság lehetett....
2018. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Az életen át tartó boldog házassághoz vagy egy párkapcsolatnak a kialakulásához is egy megfelő haza is kell. Ha az nincs akkor akár a legboldogabbnak gondolt kapcsolat is szétszakadhat vagy létre sem jöhet.


Például itt a szülőfalum népességének alakulása 1700-2000 között:

[link]

Látható, hogy a Rákosi korszak beköszöntétől kezdve a népesség száma zuhanórepülésbe váltott át. Úgy is lehet persze fogalmazni hogy a szabad magyarság hirtelen "alkalmatlan lett" a stabil párkapcsolatokra és gyerekvállalásra mert nem arra a sok böszmeségre születtünk ami a Rákosi korszaktól napjainkig is tart. Például "alkalmatlanok" vagyunk elviselni azt hogy a bér 1/3-át ellopják, vagyis az év 365 napjából kb. 120 napot nem is magadnak dolgozol.


Az 1970-es években a 90 éves nagyapámat megkérdezte a falu önkéntes néprajzkutató tanára hogy boldog volt-e az élete, a házassága. Azt felelte hogy nagyon boldog volt. 7 gyereket nevelt fel és mindegyiknek felépítkezett és saját megélhetést biztosító gazdasághoz is hozzásegítette. Mert akkor még nem nyúzták nyugdíjjárulékkal, TB-vel, TSZ-be való bekényszerítéssel, stb-vel és otthon dolgozott. Hozzátette hogy a jövő fiatalságáért viszont aggódik mert nem látja úgy hogy rabszolgaként is boldogulni fognak. Milyen igaza lett, mint mindig.

2018. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
Ez az amiért - ereje feletti problémákat megoldó - férfiként kimaradtam ebből a bizniszből.
2018. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%

Mivel rosszak a családi férfi nő minták ezért hosszabb folyamat míg egy emberben kifejlodnek komoly kapcsolatra való tulajdonsagok. Úgy látom h a barátnők feleségek nevelik a pasit érzelmileg.


A másik meg az h inkább szórakozzak ki magukat és aztán ha lenyugodtak rajottek h egy több mint a sok akkor majd berendezkednek egy tartós kapcsolatra. Mondjuk az is kérdés h a sok kalandozás alatt mennyi rossz sérelmet gyűjtenek és azt hogy tudjak normálisan kezelni.

Régen hamar házasodtak gyerek minden, azért olyan csalfa az a kor osztály mert meguntak egymást kíváncsiak az újra, az mivel jobb?

Az egy kétszínű generáció. Jaj mit mondd a szomszéd...? Meg kifelé mutassuk h mi szerető család vagyunk. Pffff

2018. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!