Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kéne valaha párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kéne valaha párkapcsolatra egy olyan nő, aki lefeküdt egy igazi nőcsábász alfahímmel?

Figyelt kérdés

Olyan pasi, aki ilyen tipikus izmos, szőke szépgyerek, és több teljes focicsapatnyi nővel volt, a csaj pedig ennek tudatában összejött vele, elvileg kapcsolatra, de hamar vége lett. 1 hét kapcsolat után már le is feküdt vele.

Komolyan tudnátok venni az ilyen nőt később?


2018. máj. 20. 16:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

????

Igen.

2018. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
1%
Minden nő ilyen aki velem lefekszik :D
2018. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdekel a múltja. Én is lefeküdtem olyannal, akivel egy hetet sem vártam, nemis volt kapcsolat, azóta megbántam, elmúlt. Ajjaj legyek kárhozott és többé soha senki ne vegyen komolyan emiatt:)))

Kérdés: Miért gondolod, hogy a csaj emiatt feküdt le vele? Mindig csak ilyen kapcsolatai voltak, vagy csak azon vagy fennakadva, hogy többekközt volt 1 ilyen is??? Nekem is volt kapcsolatom több típusú emberrel, de egyikben sem azt érdekelt, hogy hány nője volt azelőtt.

2018. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért számít az, hogy előtted kikkel feküdt le?
2018. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Érett, felnőtt emberek szerintem nem ennyire gyerekesen előítéletesek.
2018. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Hát szerintem elég kevés olyan nő van, aki jól is néz ki és nem dugta alfahím.

Sőt.

2018. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Ajajj, már megint az itteni tökéletes emberek nézete. Ha valaki egyszer hibázik, hát az örökre viseljen szégyen bélyeget magán.Ugye? Lehet szerelmes volt és azt hitte majd Ő lesz a kivétel. Egy embert nem a múltja határoz meg.
2018. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nőcsábászok, szeretik a jó kislányokat, meg játszani is, és van akit, átlehet verni, ha nincs tapasztalata. Így lehet, hogy egy alapjából normális, rendes lányt utasítanál vissza e-miatt. Bár ha nő, akkor már tapasztalata is van, és tudja, hogy kivel áll szemben.
2018. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%

Jó eséllyel nem, de nem konkrétan a szex miatt. Ismerek rengeteg olyan lányt, aki lefeküdt ilyen srácokkal és egyszerűen a személyiségük olyan, hogy haverságnál többet nem tudnék velük elképzelni.


#7: Asszem', ezt most nagyon benézted.

2018. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Akkor egyedül éled le életed. A nők nagyon naivak, mindig azt hiszik, ők azok akik meg tudják fogni:)))

Vannak, akik ezek végett, mindig hordanak tüskét, na ilyen nő nem kell. Aki azzal jön, hogy őt, hogy átvágták a férfiak, attól már menekülni kell. Azt a nőt már lelkileg kikészítették a szépfiúk.

2018. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!