Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tegyek ha "túl jóképű pasi" vagyok minden nőnek aki IGAZI párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, lehet, hogy jól nézek ki, anyukám olasz és hasonlítok az olasz "macsókra". Lehet, hogy sok nő akar csupán szexuális kapcsolatot ilyen férfitől. De jelenleg ott tartot 29 évesen, hogy egyetlen nő sincs az életemben aki komolyan is tervezne velem. Szerintetek mit tegyek, hogy adjam elő magam?
2014. máj. 27. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj olasz macsókám, de ilyen sz*r szöveget még nem hallottam:) Ha annyira jóképű vagy és nem találsz magadnak egy értelmes, megbízható, csinos nőt, akkor nem hiszem, hogy a nagy csaj többséggel van a baj. Lehet magadba kéne nézned, hogy valamit pocsékul csinálsz.
2014. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk add magadat,olyan nincs,hogy jó pasi vagy és nem kellesz komolyan egy nőnek sem.Esetleg ego,flegma,lennél?
2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj olyan helyekre, ahol olyan nőket találhatsz, akik valószínűleg inkább vágynak komoly kapcsolatra.

Például tanulj meg nappal ismerkedni. Ne járj többet éjszakai szórakozóhelyekre (bár, kocsma, diszkó).


Nekem is durva volt, kb. 25 évesen szoktam át arra hogy nappal is csajozzak. Például könyvesboltban, buszon, élelmiszerboltban, az utcán, kávézókban. Nem kell annyira nyomulni nap közben, mint éjszaka. Telefonszámot megszerzed finom csevegéssel (ne nyomulj úgy mint éjszaka), aztán felhívod megbeszélsz egy randit és onnantól minden mehet úgy mintha éjszaka szerezted volna meg a számát.

2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!