Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Igazából az lenne a kérdésem,hogy hogyan kell lányokkal ismerkedni,azaz hogyan kell megközelíteni hogy érezze azt,hogy mit szeretnék tőle?


Néhány dolgot magamról:190 cm magas vagyok. Kb. 75 kg kicsit sportos testalkatú, 19 éves fiú vagyok.


Lány barátaim nincsenek és szórakozni sem szoktam elmenni sehova sem.



2018. júl. 4. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Tini rovat lentebb.

Ez a felnott parkapcsokatok.

2018. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Otthon ülve nehéz lesz.
2018. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igen.
2018. júl. 4. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
18 eves lany vagyok, szivesen segítek :) Ha gondolod, irj nyugodtan
2018. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Magyarokat hanyagoljad. Ha tudsz egy idegen nyelvet, akkor irány külföld. :D
2018. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem nyero. Magyar pasikkal sehol nem kezdek, nemet vagy angol a nyero.
2018. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyél nagy arcú, népszerű, beképzelt páwa. A tini csajok rájuk buknak. Később meg nem árt, ha osszehozol egy nagyobb egzisztenciát ameddig ők kielik magukat a jóképű raj csavokkal, hogy legyen hova befeszkelni magukat ami után a fél város átment rajtuk.


Tehát fiatalon nagy arc és semmire történő rajoskodas, később pedig sikeres eletet előremutató stílus és intelligencia. A magas, sportos, vonzó külső pedig alap. Anélkül meg a banyaremek is baratzonaba tesznek, de persze gyakran neked sírnak, hogy az idealjuk nem kopogtatott az ajtajukon aznap.

Ja meg nem árt, ha ezen kívül mindenhez értesz (mindenhez IS) és támogatod mindenben, különben dobbantanak egyből egy fentebb leírt férfival.

2018. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvass PUA irodalmat, de a legjobb az lenne ha kimozdulnál a kortársaiddal akik sikeresebbek a csajozásban...
2018. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7/8: Van benne igazság amit írsz.
2018. júl. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!