Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te nem féltél/tartottál attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te nem féltél/tartottál attól hogy barátnőd a hátad mögött szórja a pénzt vagy nem őszinte veled anyagiak terén?

Figyelt kérdés

Amikor már össze koltoztetek.


Kort is 30f


2018. júl. 4. 18:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
4éve vagyunk együtt, 8hónapot laktunk ingyen szuleimnel összekoltozes előtt
2018. júl. 4. 20:47
 12/16 anonim ***** válasza:

És annyira hüje vagy, hogy 4 év alatt nem jöttél rá, hogy szórja-e a pénzt, vagy spórol? Te bajod.

A túlzott költekezés, és az idős szülők támogatása két külön dolog. Lehet, hogy ti se sokáig lesztek együtt, főleg ha nem tudsz leválni a rosszindulatú anyádról. De a szülei mindig ott lesznek neki.

2018. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mar megint az ostoba reteg.

4 ev alatt nem tudod, hogy baratnonek ketto diplomaja, jol fizeto allasa van, vagy nyoc altalanos es a Mekiben dolgozik,?

2018. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Olvastam az előző kérdéseidet is, ezen kattogsz hetek óta. Szerintem 30 éves létedre illene leszakadnod anyuciról és nem hagyni, hogy ilyen szinten beleszóljon az életetekbe.Mi köze hozzá, hogy párodnak mennyi pénze van? Uszítani próbál, te pedig hagyod. Nem lesz jó vége, hidd el sok nő megunja a csesztetést, és inkább lelép, te meg élhetsz egyedül a lakásodban úgy, hogy nem fogod érteni, hogy miért történt, hiszen te csak anyucival beszéled meg a dolgaidat.

A másik pedig, ha ilyen bizalmatlan vagy a barátnőddel szemben, akkor milyen a kapcsolatotok? Nem őszinte, az biztos. Ha együtt éltek, akkor tudnod kellene róla mindent. Egyébként pedig nem hiszem, hogy az anyagiak miatt kellene most aggódnod a legjobban, van a kapcsolatotokban sokkal nagyobb probléma is.

2018. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi közöd az ő pénzéhez.


Barátnőmnak is van, nekem is, mert örököltünk-kaptunk, de az az övé, nem turkálok a tárcájában.


Miután összeköltöztünk, közös kassza, és nem, nem herdálja el a pénzt.


Amikor pedig nem volt egy évig munkája, akkor sem herdálta, kb. én szóltam már rá, hogy nyugodtan vegyen magának ruhát, kabátot, ne fagyoskodjon, mert épp neki nincs bevétele.


Nekem van annyi, hogy bőven megéljünk belőle ketten, és a társam, nem fogok fillérbxóskodni vele.


35ffi

2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De ha te ennyire függsz anyádéktól, akkor engedd el szerenécstlen csajt.
2018. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!