Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tartottál az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tartottál az életben, mikor ÖSSZEJÖTTÉL a pároddal?

Figyelt kérdés
Mid volt, mit dolgoztál, mit tanultál, hogy álltál anyagilag?

2015. márc. 22. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Egyetemre jártam ( élelmiszermérnök), kollégista voltam, és diákmelóztam és ösztöndíjam volt ezen kivül a szüleim tartottak el
2015. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
volt egy lakásom Pesten, meg egy autom. kint dolgoztam Svájcban, ott is találkoztunk, o francia. 27 éves voltam.
2015. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Szüleimnél laktam és fősulira jártam, nem dolgoztam semmit így anyagilag sem tartottam sehol.

Lassan 7 éve vagyunk együtt. Van szakmám, van munkám, házasok vagyunk és épp készülünk saját házat venni.

25/N

2015. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
17 évesek voltunk, a gitáromon kívül semmire nem mondom, hogy akkor az én tulajdonomban volt.
2015. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemista voltam, akárcsak ő. Volt ösztöndíjam, suli mellett dolgoztam, de ennyi. Otthon éltem, ahogy ő is.

Egyetem után nem sikerült mindkettőnknek egyből elhelyezkedni, ezért kivártunk.

Összesen 9 év telt el, ma már házasok vagyunk és az első gyerekünket várjuk.

31F és 30N

2015. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

1. Vagyok


Mindenki leírta, így megteszem én is:


Azóta házasok vagyunk, saját lakással( sajonos örökség) most váltok munkát, így 2 év múlva tervezünk babát, addigra családi házra is meglesz a keret.

Jelenlenpg van autónk, motorunk, és biciklijeink( ;) drágábbak mint az autó: s ezért soroltam ide)


27-28 évesek vagyunk

2015. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Fél évvel a diplomám előtt álltam páros képzésben, szóval 23 éves voltam már. Anyagilag nem álltam rosszul, külön albérletben éltem.
2015. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

28 eves voltam, ket hete koltozott el a volt ferjem mert kiraktam, a barataimmal eltem, volt egy tingli-tangli munkam,:-)


Ma mar hazasok vagyunk, haz, auto, jol fizeto munka, magas pozicio de azert tokjo nosztalgiaval gondolni a huszas eveim vegere:-))))


33/N, 44/F

2015. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemre jártunk, kollégiumban ill. otthon laktunk. Volt ösztöndíjunk, dolgoztunk is a tanulás mellett, Esküvő után családos koliba költöztünk, oda érkezett két gyerekünk. Otthonról is kaptunk időnként támogatást, főleg kaját, néha ruhát, egyebeket a babáknak. Kicsi önkormányzati lakást örököltem a nagyszüleimtől, innen indultunk.

Most 3 gyerekünk van, több mint rendben vagyunk anyagilag, a két nagyobb egyetemre jár.

2015. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nyelvszakos tanári diplomám van, nyelviskolában tanítottam. Gyakorlatilag semmim nem volt, egy lakást leszámítva, de az is csak félig meddig, mert a tulajdonlapon nem én szereplek, nem adhatom el, csak én lettem megjelölve kizárólagos a örökösének. Most megyek nemsokára a párom után külföldre, szó szerint egy szál bőrönddel.


29 N

2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!