Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem lehetetlen csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem lehetetlen csajozni, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, sportolok, jól nézek ki, van egy jó munkám. Van normális családom és jófej barátaim.

De úgy érzem nem teljes az életem 1 éve nem voltam nővel.


Egy megyeszékhelyen élek, úgy voltam vele, ha ez a meló nem jön be akkor Pestre költözök mert ott a hülye is becsajozik, de szerencsére jól alakulnak a dolgaim.


Viszont esélyem nincs ismerkedni. Nem vagyok egy bulizós, diszkóba járós alkat. A baráti társaságomban sincsenek csajok. A régi osztálytársak lúzerként könyveltek el anno. Munkában nagyrészt férfi ügyfeleim vannak és ha nők akkor is meggondolnám hogy kikezdjek e az illetővel, hogy ér e annyit kockáztatni.


Mi maradt? Net + az egyéb helyek.

Van egy csaj ismerősöm, haverom akivel kavartam, de jóban vagyunk, vagy mondjuk úgy szoktunk beszélni...

Vele dumáltam erről, azt mondta hogy Ő sem igazol vissza senkit aki idegen. Engem úgy 50% ban visszaigazolnaka a random nők, de a beszélgetés hamar abbamarad...

Volt olyan sztorim, hogy pl voltam a Digi tévénél, tetszett egy nő, megnéztem a névjegykártyáját azt is bejelöltem de nem igazolt vissza.



Szóval most jutottam el arra a szintre, az életben, hogy nem tudom min kéne változtatni, azon hogy hogyan legyen csajom? Eddig mindig megvolt a "kifogás": nincsenek jó cuccaim, nem vagyok izmos, még iskolás vagyok, nincs jó munkám (előtte gyárban melóztam, konkrétan csicska voltam), nincsenek sikerek a sportban. De minden egyes célomat teljesítettem...

Viszont a nő valahogy nem jön, nem találok rá racionális magyarázatot.


Most tartok ott, hogy van még időm, egészségem, és már pénzem arra, hogy éljek, csajozzak.


Ha nem lenne a sport (focizok, nem vagyok nagy durranás megyei 2. osztály), akkor nem lenne úgymond cél a mindennapokra. Úgy érztem ez a csajozás dolog egyre távolabb van tőlem. Család stb. Rossz érzés.



2018. júl. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 19'f és ugyanez a helyzet. 😊👍😘😘😘

Gyere keblemre tesóm

2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég antiszocnak tűnsz, ezen kéne változtatni és ismerkedni élőben. Kit érdekel, hogy vannak jó cuccaid s izmos vagy, meg a többi hülyeség? Ha nem ismerkedsz, csak interneten, vagy még ott se, akkor gőzöm sincs, hogy mit vársz.


Elég racionális válasz, hogyha nem ismerkedsz nőkkel sehol, akkor hiába várod, hogy a semmiből előbukkanjanak.

2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

+ ne várd, hogy most az első veled szembejövő nővel rögtön alakuljon valami.


Elég kevés példát mondtál arra, amikor próbálkoztál volna nőknél, az is elég gyengus. Én is sorolhatnám, hogy hány kiábrándító helyzeten mentem keresztül (pl. valaki lekéri a számom, aztán nem hív fel, stb.), de ettől még kitartóan sokat ismerkedtem sok mindenkivel, úgy éreztem, hogy kellett egy elég széles ismeretségi köröm legyem ahhoz, hogy időközben rátaláljak arra, akivel aztán igazán jó lett a párkapcsolat. Ha megrekedtem volna azon a ponton, hogy sajnálkozzak rajta, hogy kezdetben mennyire jelentéktelenedett próbálkozások voltak, akkor ma nem tartanék itt. Csak ismerkedni kell, lehet, hogy még sok hülyével fogsz összefutni, de attól még lehet kitartóan tovább keresni.

2018. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én próbálkoznék bárhol ha kapnék konkrét tanácsot, mint helyet.

Bár az a helyzet hogy néhány éve, megtetszett egy lány buszon, leszállt én is leszáltam amikor ő, randira akartam hívni erre, a nő rendőrt hívott, és teljesen elferdítette a sztorit, hogy én követtem őt hazáig stb.

most aki ismer tudja, hogy én nem olyan vagyok, meg a rendőr is full normális volt velem, mindenesetre azóta élőben nem merek odamenni nőhöz, mert ott nekem lepergett az életem.

2018. júl. 5. 19:11
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg ha szemüvegben vagyok, akkor alapból b*lf**znak érzem magam.

Egyébként kontaktlencsét hordok, de nem minden nap. Például a focinál, ott keménynek és magabiztosnak érzem magam. Még szemüvegben kockának, lúzernek, tudom hogy sztereotípia, de így van... nem tudok ellene mit tenni.


Ez igaz az öltözékre is, ha nem vagyok normálisan felöltözve biztos nem merek hozzászólni egy nőhöz.

2018. júl. 5. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, hogy hogy öltözködsz, végül is merjél már hozzászólni a nőhöz, máskülönben akkor nincs értelme azon csodálkozni, hogy miért nincs senkid.
2018. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De még mindig nem írtál helyet, ami bármi más mint a diszkó.

Nem tudom elképzelni hol lehetne. Ezért kérdezem.

2018. júl. 5. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:

# 4 Ezek ritka szerencsétlen esetek. Nem minden nő ilyen.


Nem tudom, ismerkedni bárhol lehet, aztán szerencse kérdése, hogy kivel is teszed azt. Nekem már bevásárló központban is kérték le a számom. Internetes ismerkedésekről sem panaszkodom. Munkahelyen is ismerkedtem, bár nem vált be. Egyetemen is elég sokszor. Vonaton is szólítottak már le. Az ember valahogy feltalálja magát.


Amúgy én elsőre ismerkedni szoktam, lehet hogy nem részesítem előnyben az olyan stílust, amikor valaki rögtön nyomul. Elsőre inkább barátkozom, aztán abból kialakul valami:)

2018. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi nyugi.

Csak èlj,bulizz lazàn kezeld.

Ne görcsölj rá, hidd el.

Menni fog,ismerkedj nőkkel.

Lehet tudnèk segíteni,mi az elakadàsod?

2018. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
discoba ilyen helyeken normalisat nem talalsz.. pl strandon, biliardos helyen vagy mitudom en ilyen programokon megtetszik valaki szemezz vele ha vevo ra, akkor mar oda mehetsz es azok mar lehetoleg normalisabbak lesznek 😃
2018. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!