Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem lehetetlen csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem lehetetlen csajozni, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, sportolok, jól nézek ki, van egy jó munkám. Van normális családom és jófej barátaim.

De úgy érzem nem teljes az életem 1 éve nem voltam nővel.


Egy megyeszékhelyen élek, úgy voltam vele, ha ez a meló nem jön be akkor Pestre költözök mert ott a hülye is becsajozik, de szerencsére jól alakulnak a dolgaim.


Viszont esélyem nincs ismerkedni. Nem vagyok egy bulizós, diszkóba járós alkat. A baráti társaságomban sincsenek csajok. A régi osztálytársak lúzerként könyveltek el anno. Munkában nagyrészt férfi ügyfeleim vannak és ha nők akkor is meggondolnám hogy kikezdjek e az illetővel, hogy ér e annyit kockáztatni.


Mi maradt? Net + az egyéb helyek.

Van egy csaj ismerősöm, haverom akivel kavartam, de jóban vagyunk, vagy mondjuk úgy szoktunk beszélni...

Vele dumáltam erről, azt mondta hogy Ő sem igazol vissza senkit aki idegen. Engem úgy 50% ban visszaigazolnaka a random nők, de a beszélgetés hamar abbamarad...

Volt olyan sztorim, hogy pl voltam a Digi tévénél, tetszett egy nő, megnéztem a névjegykártyáját azt is bejelöltem de nem igazolt vissza.



Szóval most jutottam el arra a szintre, az életben, hogy nem tudom min kéne változtatni, azon hogy hogyan legyen csajom? Eddig mindig megvolt a "kifogás": nincsenek jó cuccaim, nem vagyok izmos, még iskolás vagyok, nincs jó munkám (előtte gyárban melóztam, konkrétan csicska voltam), nincsenek sikerek a sportban. De minden egyes célomat teljesítettem...

Viszont a nő valahogy nem jön, nem találok rá racionális magyarázatot.


Most tartok ott, hogy van még időm, egészségem, és már pénzem arra, hogy éljek, csajozzak.


Ha nem lenne a sport (focizok, nem vagyok nagy durranás megyei 2. osztály), akkor nem lenne úgymond cél a mindennapokra. Úgy érztem ez a csajozás dolog egyre távolabb van tőlem. Család stb. Rossz érzés.



2018. júl. 5. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Járj el bulizni, megyeszékhelyen csak akadnak koncertek vagy egyéb, élőzenés (nem diszkó jellegű) bulik.


Ott a net, kezdeményezhetsz utcán vagy egyéb helyeken is, pl. kávézó (tengernyi "szakirodalma" van, hogyan kell, bár erről csak másodkézből tudok beszélni, mert nem az én műfajom), eljárhatsz téged érdeklő tanfolyamokra, kurzusokra (ott is biztosan akadnak nők).


Szerezhetsz új baráti társaságot, haverokat, akik bemutatnak ismerős csajoknak, elmentek velük együtt iszogatni, bulizni stb.

2018. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!