Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt lehet nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Elég félénk pasi vagyok, átlagosnak mondanak. Tegnap randiztam internet5ről egy átlagos lánnyal és örültem neki mert végre nem kövér, de semmi extra nincs benne. De attól még szimpatikus volt. Nagyon jó volt, hogy ő kezdeményezett, ő próbálkozott, megölet megpuszilt. Meg is beszéltünk egy jövő heti randit.


Viszont, ahogy mentem haza randiról a metrón rengeteg szebb lányt láttam, aki vonzóbb volt, olyan szép testük mellük volt, hogy ez a lány messze elmaradt tőle. Így úgy éreztem, hogy nem lennék vele boldog igazán, mert nem úgy néz ki mint ezek a nők a metrón, így hazaértem és lemondtam a randit...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam vagy jól tettem, mert így csak átvertem volna?


2018. júl. 5. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A te életed, a te döntésed.


Az a baj a mai világgal, hogy mindenhonnan az folyik, hogy most élsz, most kell a legjobb, a legújabb...közben elmegy az idő és az érték elvész. Nem ismered a többi embert - sőt ezt az egy lányt se igazán - nem tudhatod, hogy abból 15-20-50-100 lányból akár csak egy is olyan, akivel klappolnátok. Az, hogy szexuálisan vonzó valaki, még nem minden.


Én nem mondtam volna le a randevút, hanem hagytam volna időt a dolognak.

2018. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
időt kellett volna adnod a dolognak a randis lánnyal.
2018. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jáájj de szánalmasxD Gondolom azóta ráhajtottál azokra a metrós lányokra és egyikkel sem jött össze semmixD Ki nem sz*rja le, hogy a lány messzire elmaradt tőlük? Ki vagy te a "bombanő zsűri"? Tökmindegy, hogy milyen lányokat látsz magad körül, önmagadról mi a véleményed? Ezen is el kellene gondolkodni és nem másokat kritizálni...

A metrós lányoknak is, ha van egy kis eszük, messziről elkerülnek...Ha össze is jönnél egyikőjükkel, majd látnál egy "még jobbat" és megint elbizonytalanodnál. Csak arra vagy jó, hogy másokat kritizálj.

2018. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

még menthető a dolog talán.

milyen szöveggel mondtad le konkrétan a randit?

2018. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

milyen szöveggel mondtad le konkrétan a randit?



hogy úgy érzem nem érzek vonzalmat.

2018. júl. 5. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Jobb lesz neked egyedül, ha csak a szép test számít.
2018. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy mikor utazol a metrón, te is úgy nézel ki, hogy csak kapkodják a fejüket a lányok, hogy milyen jó tested van?:)
2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

ijj, hát az gáz. és erre a csaj mit reagált? mármint mikor irtad, hogy nem érzel vonzalmat? ebből kimászni már elég nehéz.

esetleg próbálkozhatsz azzal hogy terelsz, pl azt mondod hogy igazából nem nem érzel vonzalmat, csak annyira beparáztál hogy csuda, mert régen voltál nővel, félsz, hogy megbántanád, csalódna benned, stbstb.

ha bejössz neki, akkor tán beveszi ezt a dumát.

illetve mondhatod azt hogy még igazából nem tudtál dönteni de nem akarod megbántani, neked több idő kell, szeretnéd jobban megismerni, de csak akkor ha nem bántódna meg ha még 1-2 taliznátok mielőtt elköteleződnél.

ezektől majd úgy fogja érezni hogy vadásznia kell rád és izgi leszel számára.

szóval azt javallom csinálj úgy aki még nem tudja mit akar, de végülis nyitott az ismerkedésre, de csak akkor, ha nem kell attól tartania, hogy megbántja a csajt, merthát te csak azért mondtad hogy inkább hagyjátok a dolgot mert féltél hogy megbántod őt, és hát te sose bántanál egy nőt, stbstb.

így visszaszerezhetetd.

más kérdés, hogy majd összejöttök, valszeg nem zúgsz belé, előbb utóbb otthagyod, a csajnak meg lesz egy rossz élménye hogy mekkora szenyók a pasik.

de az is lehet hogy megszereted. de valszeg nem fogod, csak épp nincs más / jobb.

2018. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagy veszteség a lánynak, hogy elveszített téged. Még találhat egy másik átlagos pasit, aki nem is ilyen felszínes balek.


# 7 a fentiekben már le írta magát, mint átlagos pasi

2018. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon gondolkodsz, hogy visszacsinálod, akkor nehogy üzenetet írj neki, hanem hívd fel!
2018. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!