Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene csinálnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, hogy tudjak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes barátnőt találni. Szerintem eléggé ronda vagyok. Ezen felül nem is tudok miről beszélni egy idegen lánnyal. Nehezen, de már pár lánynál sikerült próbálkoznom, de természetesen sikertelenül, ami nem nagyon segített. Több, mint 1 éve már pár társkereső oldalon is próbálkozom, de ez alatt az idő alatt 1 randim sem volt. Szerintem már félek is a lányoktól.


19F


2018. júl. 7. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot pár olyan barátodtól, akik kegyetlenül őszinték, hogy mi veled a probléma.
2018. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tinderezzél! Ja nem, attól még rosszabbul leszel. "Szerintem eléggé ronda vagyok." Itt, itt lesz a probléma. Változtass a hozzáállásodon. Nem vagy te ronda, csak maximum furcsán szép. :D Amúgy tényleg ez a baj, hogy te is azt hiszed magadról, hogy nem vagy jó senkinek, de akkor más miért higgyen benned? Ha úgy mész oda egy lányhoz, hogy te kevés vagy hozzá, akkor bizony az is leszel. Fejben dől el, hinni kell magadban. El kell tudni adni magad. Tesco polcairól is azt veszed le általában, ami felkelti az érdeklődésedet, számodra kitűnik a többi közül. Ami tök lapos, szürke semmilyen csomagolásban van, azt nem nagyon nézed meg. Nincs is rajta mit, mert csak akkor tudod meg milyen ha megvetted, de inkább a biztosra mész, olyat veszel aminek a csomagolásán látszik, hogy kb mit kapsz, mert tele van jól megszerkesztett képekkel, plusz valami jó szöveg is van ráírva, van valami jó fantázianeve... Így megy ma már a társkeresés is, levesszük egymást a Tesco polcairól. Aztán ha megunjuk a másikat, akkor lecseréljük, veszünk egy másikat, újabbat, jobbat, szebbet. Mert mindig a kirakatban ácsingózunk. Sajnos ilyen világot élünk, ebbe kell tudni beilleszkedni. Termékek vagyunk magunk is. Úgy egy nőt se fogsz érdekelni, ha süt rólad a "ne vegyél meg!" felirat. Szóval próbálj meg beilleszkedni ebbe a versenybe, mert egy vonzó nőt százan ostromolnak.
2018. júl. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogy nézzek ki jól, ha ronda vagyok? Hiába rajzolok filctollal valami szépet egy tescos termékre, attól az még nem fog jól kinézni..
2018. júl. 8. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetováltass egy szép arcot a jelenlegire. :D
2018. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Tudnál küldeni arról a "ronda" arcodról képet (vagy olyan emberről aki hasonlít rád)? Hasonló helyzetben vagyok én is, bár társkeresőn nem próbálkoztam még. Elég hosszú ideig szinte féltem a férfiaktól, mivel interneten megzsaroltak (hülye voltam, nem szeretném részletezni). Nem vagyok valami társasági ember, soha nem is voltam az, de ettől (és a régi osztálytársaimtól kapott "csodálatos" megjegyzésektől), teljesen eltűnt az emberekbe vetett hitem. Privátban beszélhetünk, ha gondolod :)
2018. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!