Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet változtatni a feminin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet változtatni a feminin jellemen vagy soha NEM lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Eddig minden nőnek az volt a baja hogy nagyon feminin vagyok, érzelmi részen. Pl nagyon lányos a mimikám, stílusom, kéz mozdulataim stb. Ezen nem tudom mennyire lehet változtatni hogy ilyen vagyok hogyan legyek férfias? Próbáltam de egyszerűen nem tudom milyen mozdulatoktól lesz egy férfi férfi
2018. júl. 9. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen típusú férfiak, van pár ilyen ismerősöm is, akiknek lett feleségük.

Sok nőnek bejön az ilyen, csak nehéz őket megtalálni. :(

Ne tagadd le a jellemed, mert rosszul fogod magad érezni.

2018. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 senednim01 válasza:
32%
Szia ! Légy magabiztos és határozott . Próbálj odafigyelni a viselkedésedre egy idő után be fog rögződni és javulni fog a helyzet ! :)
2018. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne változz meg, add mindig önmagad. Hidd el, lesz akinek így fogsz kelleni, így fog szeretni.
2018. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Akkor gondolom a melegek hamar betalálnak ezek alapján nem?
2018. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Volt már rá példa sajnos de teljesen heteró vagyok
2018. júl. 9. 08:34
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Egy nagyon csinos nőismerősömnek ilyen barátja volt (most már a férje). Hangja, mozdulatai nagyon nőiesek, először azt hittem "homo erectus" a fickó, de csak az derült ki róla, hogy versenytáncos volt. Mindenki csodálkozott a csajon, hogy ilyen csókát talált csak magának, de aztán a lány diszkréten elárulta nekünk, hogy azért lett ő a befutó, mert "olyan jó ember". No comment...
2018. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 peca1000 ***** válasza:
79%

Nézzél történelmi sorozatokat ahol sok a férfias férfi és cselekedet, nameg szex, erőszak, látvány (Spartacus, Róma, Taboo,Tudorok, Trónok harca stb.).


Ha egy kicsit beleéled magad a helyükbe, már sokat változol.

2018. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

A kétkezi munka csodát tesz. Járj el edzeni, falat mászni, küzdő sportolni. Barkácsolj, pakolj konténert, vagy végezz bárminemű közép-nehéz otthoni fizikai munkát, rendszeresen.

Ha én tudtam magamon finomítani a tánccal, és a zongorával, akkor fordítva is megy.

2018. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki emiatt nem akar kapcsolatot veled az jobban is teszi ha mást keres.


Amúgy meg lehúzol neki külső tenyérrel egy pofont és kész. Nesze neked férfias viselkedés. (Viccelek amúgy)


Ne add fel, keresgélj tovább, nem minden nő ilyen felszínes :)

2018. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Apád milyen ember?Mellette nōttél fel?
2018. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!