Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elégedetlen vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elégedetlen vagyok a külsőmmel, a párkereséssel meg sem merek próbálkozni, viszont változtatni szeretnék. Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Nem merek próbálkozni ismerkedéssel sem, mert kaptam néhány nagyon durva visszautasítást. Volt ahol konkrétan megmondta az illető, hogy csúnyának tart.


Amikor az utcán vagyok és például ránézek egy nőre, látom hogy kerüli a szemkontaktust. Más is tapasztalt ilyet, vagy ez kifejezetten nekem szól, hogy ne is jusson eszembe ismerkedni?


Nagyon önbizalomhiányos vagyok és nem is szeretek nyomulni mert, utálom ha kényelmetlenséget okozok másoknak. Folyton az a benyomásom, mintha a körülöttem levő nők már azelőtt visszautasítanának, minthogy egyáltalán bármit is kezdeményeznék.


Nem szeretném elfogadni magam és ezt a helyzetet sem, úgyhogy mindenáron változtatni akarok magamon, külső és belső tulajdonságokon is. Viszont az érdekelne nagyon, hogy aki hasonló jellegű tanácsot kért, az milyen javaslatokat kapott? Van bármilyen szolgáltatás, szakember, ahol ezzel foglalkoznak? Nem szívesen terhelném az ismerősi körömet ezzel.


Ismeretlen emberektől mennyire érdemes segítséget kérni, pl itt gyakorin külsőségek témában? Nem szívesen mutatnék képet magamról, de nem látom úgy hogy sok vesztenivalóm van


2018. jún. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát mondjuk a pszichológusok egy része konkrétan ezzel foglalkozik. Önértékelési problémákkal, én-megerősítéssel, életvezetési tanácsadással. Olyat keress, akinek tanácsadó szakpszichológus végzettsége van.
2018. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy pszichológus mondhat véleményt a külsőről is? Adhat pozitív vagy negatív megerősítést?


Mert én azt hittem hogy egy pszichológus ilyet például nem mond

2018. jún. 9. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha adnak itt néhány tanácsot ugye nem kezdesz majd alkudozásba, hogy miért ne kelljen megcsinálnod? ;)

A külsővel és a belsővel egyszerre kell foglalkoznod. Az önelfogadás és az önfejlesztés kéz a kézben jár. A külsőn a legegyszerűbb változtatni, ez hamar sikerélményt ad. Felírod, hogy min kéne változtatni. Bőröd, hajad, fogsorod, testsúlyod, ruháid, valamilyen betegség, testtartás, beszédhiba, előnytelen szemüveg, lerágott köröm stb. Ha megvan a kis listád akkor elkezdesz a neten böngészni, feliratkozol blogokra, youtube csatornákra és lassan felépíted magadat. Nem nehéz, csak tényleg meg kell fogadni a tanácsot. Ahogy egyre szépülsz ez majd kicsit viszi magával az önbizalmadat is, de önmagában ez kevés lesz, mert sajnos van egy "csúnya identitásod", ami nem fog magától elmúlni. Nekem is van ilyen ismerősöm, aki azt hiszi magáról, hogy sovány, pedig nagyon jó alakja van, csak fiatalon vékonyka volt és ez az énkép rögzült benne. Na, ebben majd tud segíteni a pszichológus, hogy reálisan lásd magad.

Ha megengedsz egy tanácsot: a külsőddel foglalkozni nem bu zis. Épp ellenkezőleg, ezzel ki tudod teljesíteni a férfiasságodat. A válltöméses zakó a férfiak push-up melltartója, barátkozz meg vele. Inkább az időtlen, klasszikus ruhákat keresd, mint a divatosat. A bőrdzseki egyszínű, szűkebb szabású pólóval és farmerrel egy örök klasszikus és minden férfi egy kategóriával jobbnak néz ki benne, mint halásznadrágban meg vicces feliratos bő pólóban. Ingben és hétköznapra való zakóban két kategóriát mész feljebb. Csomó jó férfi divat oldal van, szerintem jobbak is a nőieknél, mert sokkal egyértelműbben fogalmaznak.

Inspirációnak itt egy videó. https://www.youtube.com/watch?v=s-Nr69BUyRQ

Az is sokat segít, ha nézel sztárokról átalakulásokat. Nekem most ilyen Gal Gadot, szuper jó alakja lett a Wonder Woman miatt, én is ilyenre szeretném magam megcsinálni, mert sajnos olyan kis soványka vagyok, mint ő régen.

2018. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A pénz segíthet. Férfiként az előnytelen külsőt nem lehet mással kompenzálni, csakis pénzzel. Az anyagiakon és a külsőn kívül más nem érdekli a nőket párválasztásnál.
2018. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a gyakorin kérdezz.
2018. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Úristen... A pszichológus nem arra való, hogy visszajelezzen a külsődről. Az én-megerősítés nem azt jelenti, hogy elmondja neked, hogy márpedig milyen jól nézel ki :D Dehogyis :D Segít mozgósítani a te belső erőforrásaidat, megtalálni az értékeidet, hogy más szemmel tudj önmagadra tekinteni. Sok önismeret segítségével abban is előrébb juthatsz, hogy érdemes a külsődből kihozni a maximumot. Mit szeretnél elérni, mivel van problémád stb.
2018. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!