Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet még ezt javítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még ezt javítani? Vagy csak én látom ennyire rossznak?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve ismerjük egymást, egy éve élünk együtt. Az elejében nagyon sokat segített a házimunkában. Mosott, főzött, felmosott, felporszívózott, feltörölt szó nélkül. Mostanra ezek közül egyiket se teszi meg, még kérésre se. Szanaszét dobálja a piszkos ruháit, az edényeket, maradékot az asztalon hagyja, mindent összemorzsál. A személyes higiéniájával is bajok vannak. Fékcsíkos gatya, három naponkénti fürdés (unszolásra). Ma nyitva hagyta a bejárati ajtót és a kutya bejött, odacsinált a folyosó közepére, lepisilte a falat. A párom meg képes volt otthagyni a piszkot.

A szexuális életünk sincs rendben. Az elejében naponta min 1x, mostanában meg örülök ha havi 1x... és akkor sem olyan, mint régebben. Nem élvezi annyira, nem tesz meg mindent azért, hogy a csúcsra juttasson. Nagyon jó szerető volt. Mostanra meg...

Nem tudom mit kéne tennem. Vajon ez a valódi arca és évekig csak játszotta a szépet? Vagy átmeneti állapot? Vagy végleg megváltozott?

Nagyon elszomorít ez a helyzet. Óriási szerelem volt. Most meg azt hiszem kezdem tőle undorodni. Hiába kérem, hogy változtasson, nem tesz egy apró lépést sem :(



2017. okt. 23. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez a valódi arca. Soha nem lesz olyan, mint az elején.
2017. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

ez bármi lehet. Depressziós is lehet...de te ismered őt.

Ha "csak" így ilyen, akkor ez kuka :/

2017. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat, nem tudom, minek erolkodsz helyrehozni a szexualis eletedet egy olyan ferfivel, aki meg a segget sem tudja kitorolni konkretan. Olvasd vissza, amit leirtal. Te sem fogod erteni, hogy egyaltalan minek vagy meg hazi cseled.
2017. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

milyen érdekes az élet...

én 10 éve élek együtt a párommal, minden házimunkát kérés nélkül elvégzek, napi kétszer fürdök, addig hozzá se nyúlhat a szerszámhoz, míg ő nem ment el legalább kétszer, házra spórolok, évente kétszer megyünk nyaralni és mégis úgy érzi, hogy elhidegült tőlem egy apróság miatt, amin szívesen változtatnék (mert csak most tudtam meg hogy ez zavarja), ő mégsem engedi.


Ja igen: dobd ki a pics@ba, az ilyen nem férfia, csak egy sertés, aki megjátszotta magát, amíg meg kellett.

2017. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát igen az elején az emberek a legjobb arcukat mutatják.

Szerintem is inkább valóban ilyen a természete.

Ha nem segít, hogy le ültök és mindezt átbeszélitek akkor ez így marad.


Egyébként, ha rendszeresen nem törölné ki a seggét akkor szerintem életem szerelmétől is elmenne a kedvem. Ez téged is minősít sajnos.

2017. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember.

Emiatt fogok én is a leendő férjemmel a házasság előtt minimum 1-2 évet együtt lakni. Mert akkor derül ki, milyen is a másik valójában. Ilyenkor még egyszerűbb azt mondani, hogy te nem ilyennek ismerted meg, neked ez így nem lesz jó, mint esküvő, esetleg gyermekvállalás után.

2017. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért fáj nagyon, mert segített kimászni az évek óta tartó mély depressziómból. Nem akarom elhinni, hogy ez ő. Annyira nagyszerű embernek ismertem meg. Meghallgatott, támogatott, segitett.

Az jutott eszembe, hogy beszélek az édesanyjával erről. Szerintetek jó ötlet?

2017. okt. 23. 15:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet persze, mert kibeszéled magadból. De eredményre nyilván nem vezet, hisz hogy is vezethetne? Anyuci majd elzavarja fürödni?


Egyetlen megoldást látok erre a problémára, a sokkterápiát. Tehát fogod magad és szó, veszekedés, túlmagyarázás nélkül összeszeded a cuccod és ott hagyod. Ettől vagy észbekap, vagy nem.

2017. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az igen szarosan is megkivanod :))
2017. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

# 4

Te mekkora egy balf_sz papucs vagy, bástya :D

2017. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!