Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi vajon elmebeteg?

Figyelt kérdés
Megszakítottam az ismerkedést egy pasival. Mindössze 2-szer találkoztunk. Viszont mióta nem beszélek vele azóta, rám küldte a haverjait hogy írjanak rám. Nem válaszoltam egyiknek sem, erre beszól nekem, hogy egy r****c vagyok. De előtte meg akivel szakítottam, folyamatosan hívogatott, meg írt.
2018. júl. 10. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz se vele , se velük . Töröld tiltsd őket . Menj oda ismerkedni ahol jobb emberekjárnak.
2018. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Elég unalmas vagy már a napi 8 kérdéseddel.. Akkor is tudtad, hogy ez egy beteg p#cs, amikor ismerkedtél vele, de mégse koptattad le, inkább ide írkáltad a baromságaid minden nap, most mégis min csodálkozol? Teljesen megérdemled.
2018. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a p******,annak örül, ha reakciót tud kiváltani belőled...
2018. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!