Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az, hogy egyes,...

Mért van az, hogy egyes, magukat férfinak nevező egyének az ÖSSZES nőre azt mondják, hogy csak a pénzre hajt? Mért viselkednek úgy, mintha a normálisabbja tehetne arról, hogy nekik csak a ribik kellenek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyébként valamelyest tudat alatti reakció a normális lányoknál is. Genetikai kód törekvés a biztonság keresésére. F23
2014. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a fiúk részéről a kifogások keresése arra, hogy csak a ribik kellenek/jutnak nekik, és ezért utálják az egész női nemet. Tiszta szánalom.
2014. ápr. 14. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ingyen alkalmi szexet jobban szeretik, és hozzá a tudatot, hogy a személyiségük a rongyos cuccokban az ellenállhatatlan.
2014. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért az átlagember nem ellenállhatatlan...

Az addig rendben is van, hogy alkalmi szexet akar, de annyira korlátoltnak lenni, hogy komolyan ismerkednék, és nem jön össze sose senkivel = mindenki hibás, még a szomszéd Józsi bácsi is, csak én vagyok a helikopter, az már elég tré. De még csak gondolati szinten sem merül fel bennük, hogy esetleg, talán hátha én is hibás vagyok egy pindurit. Neeeem, ők soha!

2014. ápr. 14. 15:39
 5/6 anonim válasza:
azert mert mara tenyleg sok csajnak a belso ertekek szamitanak(borules, klima stb) es ha osszejonnek egy pasival azt csak azert teszik, mert esetleg furikazza a kis popsijukat mindenfele. aztan igy lettunk elkonyvelve. na meg a pasik egy resze nem szereti ha a csaj okos, es ha nem bologat mindenre, es az ilyen pasiknak olyan csajok kellenek akik nem mennek ki ugy az utcara hogy ne lenne rajtuk 5 kg smink, meg cicanaci, melyen dekoltalt felso, es ne csak a penzre menjenek.
2014. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az oldal tele van szűz, depressziós, kudarcokkal teli srácokkal akik itt élik ki a sok elfojtott feszültséget, ne ez alapján ítélj..
2014. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!