Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 közötti férfiak! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak! El tudnátok képzelni kapcsolatot (nem csak szexet) 4-5 évvel idősebb nővel? Hogyan viselkedtek a nővel, aki tetszik nektek? Miből lehet látni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
89%
Persze, simán el tudnám képzelni.
2018. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
59%
Egyénfüggő. El tudom képzelni, de ahhoz olyan nőnek kell lennie és most nem is elsősorban arra gondolok, hogy 36 évesen 21-nek kell kinéznie.
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
87%
36 vagyok és simán el tudnám képzelni. Nagyon szeretném, segíteném, amiben csak tudom (azaz hagynám szárnyalni). A cselekedetben lehetne látni.
2018. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de félénk vagyok.
2018. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Jöhet még,de a másik kettőre is válaszolna valaki?Hogy viselkedtek azzal a nővel,aki tetszik nektek,de még nincs köztetek kapcsolat,csak szeretnétek?Mit csináltok,hogy észrevegye?(Nem feltétlenül idősebbel,bármilyen nővel,akivel kapcsolatot szeretnétek.Nem egy éjszakást!)
2018. júl. 11. 14:28
 16/45 anonim ***** válasza:
86%

@15: Értelemszerűen előbb kiderítem, hogy van-e valakije vagy egyáltalán hányadán áll a férfiakkal. Ha azt látom, hogy zöld a pálya, akkor pedig megpróbálok közelebb kerülni hozzá.


Az illető egy munkatárs vagy ismerős? Egyébként ha tetszel neki és nincs, ami visszatartsa (se külső se belső tényező), akkor jó eséllyel próbálkozni fog. Másrészt úgy gondolom, hogy te is tehetsz a dologért; ha mást nem, legalább éreztesd vele, hogy tetszik neked.

2018. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
52%
1.Igen, nyugodtan írj privit. 2.Azt észre fogja venni, értelmes férfinál észre lehet venni, s nem lehet félreérteni.:)
2018. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
84%
Persze, eltudom képzelni a kapcsolatot idősebb nővel. Akár el is venném, én sem vagyok már annyira fiatal. A viselkedésem fiatalabbal és idősebbel is ugyanolyan. Szeretem megadni a tiszteletet meg hasonlók. Pl volt már olyan hogy tetszett valaki, de féltem nyitni felé és elment a lehetőség.
2018. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan a nő vagyok, de válaszolok.


Férjem 34 múlt, én idén leszek 40.

9. éve vagyunk együtt, ne kelljen számolgatnod: én a 32.-ben voltam, ő 26.-ban megismerkedésünkkor.


Engem elején zavart a korkülönbség, nem igazán vettem komolyan az egészet, viszont ő az a habitusú ember, aki maga is komolyabb természetű, szóval kialakult 😊. Hogy hogyan viselkedett?, imádott engem, ezt nem lehet nem észrevenni.

Egyébként pedig szerintem úgy viselkedett, mint ahogy akármelyik másik nővel viselkedett volna, ha szerelmes lesz belé -én szintúgy. Nem hiszem, hogy ennek megítélésében számítana a kor.


Ma sem érzem a korkülönbséget egyáltalán; jó férj, jó apa, családcentrikus, megvan mindenünk.

Sőt, ami azt illeti, azt sem érzem mellette, hogy annyi idős vagyok, amennyi :D. Lehet azért, mert fiatalabb nálam, hozzáidomulok + kicsi gyerekeink vannak.

2018. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó:)Persze, azt értem,hogy viselkedik, amikor szerelmes,és együtt vagytok már.A kérdés arra vonatkozott,hogy venném észre,hogy tetszem neki(nehéz elképzelni, mert ugye fiatalabb, és nagyon jó pasi.Miért pont én???)Vagy csak simán kedves, mert amúgy nagyon jó természetű emberről van szó.Neked nem volt ilyen bizonytalanság mielőtt összejöttetek?
2018. aug. 16. 16:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!