Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 közötti férfiak! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak! El tudnátok képzelni kapcsolatot (nem csak szexet) 4-5 évvel idősebb nővel? Hogyan viselkedtek a nővel, aki tetszik nektek? Miből lehet látni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, érdekel-e még, de válaszolok.


Nem volt bennem bizonytalanság a tekintetben, hogy szeret-e, avagy sem, mert ordított róla. Ahogy írtam is, nem lehetett nem észrevenni.

De az nem jó, hogy az elején ilyen bizonytalam vagy, sőt, egyenesen úgy érzem alábecsülöd magad, kételkedsz, mit akarhat tőlem egy ilyen jó pasi (azaz te nem vagy jó??)...


Ez nem jó irány egy olyan kapcsolatban, ahol a nő idősebb, ami, valljuk be (legyünk reálisak) minden nappal, évvel nagyobb hátrány nekünk. Ha te erre a kiiktathatatlan tényre még rá is teszel azzal, hogy folyamatosan olyan jeleket küldesz neki, amivel eltántorítod magadtól, el veszed a kedvét -akkor ez a kapcs. halálra van ítélve. Úgyhogy ha ezt nem szeretnéd, akkor nőjj fel a helyzethez.


És még valami, mint nő a nönek mondom: magadnál jelentősen fiatalabb, jóképű, jó adottságokkal rendelkező pasival csak akkor szabad komolyan kezdeni, ha őrülten szerelmes beléd!

2018. szept. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
26%
Nem sűrűn. Huszonévesek érdekelnek.
2020. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
84%
31 vagyok, egy ideje 38 éves nő tetszik, de fiatalnak tart magához. Neki 35 fölött kezdődik a férfi.
2020. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
84%
Ja és kihagytam a legfontosabbat... csak kapcsolatban gondolkodom a tőlem idősebb nőkkel.
2020. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
56%

A ferjem el tudta:)


Nyomult.

2020. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Privátnak: Írtam volna ilyet? Nem emlékszem 🤔
2020. máj. 15. 23:34
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

Én sokáig el tudtam volna, de több visszautasítás után kezdem megérteni azokat a férfiakat, akik 40 évesen is a 20 éveseket hajtják.


Tényleg nem akarok arrogánsnak vagy bunkónak tűnni, de mikor szikrázik a levegő és látszik, hogy a másik félnek is bejövök és a korkülönbség miatt olyan mértékben hárít, hogy már komolyan azt érzem mintha a középkorba csöppentem volna és lovagi tornán kell bizonyítanom rátermettségemet, akkor az már nekem sok.


És mikor ez sokadszor történik meg, besokall az ember. A végső eset az volt, mikor szex után derült ki az életkorom és az addig tök jó szériának vége szakadt, mert utána mindig arra volt ráfókuszálva, bármilyen témából eljutott 3 mondaton át a korkülönbség témájáig.


Nem fogom fiatal férfiként szégyellni magam azért, mert be merészel jönni nekem egy olyan nő, akiről kiderül, hogy idősebb tőlem és emiatt kevesebbnek érezni magam, mintha attól selejtebb lennék, hogy fiatalabb vagyok. Azóta döntöttem el, hogy inkább tudatosan kerülöm őket meg a szituációkat is.

2020. máj. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
csak a huszonéves nők jönnek be, Jancsi bácsi: 68 F.
2020. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
0%
Talán 40-es férfikat kérdezz meg erről kérdező, elég durva ha ennyi évesen fiatalabb pasikra vágysz.
2020. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Kedves Jancsi bácsi! Sok sikert! Akkor te se vagy jobb helyzetben. Biztos észrevetted már, hogy a huszonéves lányok nem rajonganak a hatvanas bácsikért.😄

29-es!Nem pasikra, konkrétan egyre. Mitől lenne már durva? Fordítva is annyira fent akadnál? Mert 5 év az minden irányban 5 év, csak szólok 😉 Miért pont a 40-es férfiakat kérdezzem?

2020. jún. 3. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!