Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 közötti férfiak! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak! El tudnátok képzelni kapcsolatot (nem csak szexet) 4-5 évvel idősebb nővel? Hogyan viselkedtek a nővel, aki tetszik nektek? Miből lehet látni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 13:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindig nálam 5-6 évvel idősebb nőkkel alakultak ki kapcsolataim, de el kell mondjam, sokkal jobb volt velük minden, mint a fiatalokkal. Szépek, szexik, okosak, sportosak voltak mind, jellemzően jóval fiatalabb külsővel, mint ami a korukból következett (ahogy én is.)


A 20-25 éves nők nagy része érzelmileg éretlen. Fontosabb nekik az átlaghoz való idomulás és a társadalmi konvencióknak való megfelelés, ez a kinézetükhöz való hozzáállásukban, a gondolkodásukban, de még a szexualitásukban is meglátszik. Egy 40 körüli vagy afölötti nő már nem a barátnői véleménye szerint él, és nem az instagram követői határozzák meg a viselkedését, amit mond vagy tesz, az tényleg őt tükrözi.


A formás, fiatal csajokon ugyan olykor ellegeltetem a szemem az utcán, de eszembe nem lenne összejönni velük (volt pár eset régebben erre is, végül mindig én menekültem el).

2020. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

30-35 közötti férfiként el tudtam volna képzelni kapcsolatot 4-5 évvel idősebb nővel, igaz nem őket tartottam az elsődleges célcsoportnak. Tény, hogy nem sok ilyen nő volt, de lett volna. Itt most a komoly kapcsolatra gondolok, a "csak szex" egy más téma, mivel ott a kornak jóval kevesebb jelentősége van.

Egyébként ugyanúgy viselkedik veled, mint a korábbiak, akiknek tetszettél. Miért viselkedne máshogy a plusz pár éved miatt?

2020. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
5évvel idősebb a feleségem. Mit megismerkedtem vele, nem kérdeztem a korát. Nem érdekelt. Jól tartja magát és egészséges. Tuti előbb fogok meghalni mint ő 🤣
2020. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

A férjem nevében tudok válaszolni, ő 30 én 31. Valójában ez is csak azért nem zavaró, mert teljesen egy évfolyam voltunk.

Most van kisbabánk. Ha belegondolok, hogy a férjem korú férfire egy 36 éves nő nyomulna, hát biztos nem kellene neki.


A férfiak másképp érnek, másképp gondolkodnak.



Egyébként elég egyértelmű, ha tetszik nekik valaki. Figyelik, lopott érintések, társaságkeresés.

2020. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
#32 van néhány jól karbantartott 40es, 50es hölgy ismerősöm. Mindegyik egyedül van, mert: a normális férfi foglalt. Ha egy kicsit kevésbé normális, az sem lenne baj nekik, csak akkor jön az igénytelenség vagy az anyakomplexus. Ha még ebben is kompromisszumot kötnének, akkor ott lenne az egzisztenciális probléma, az ex feleségektől való függés, a leszarom a kapcsolatot hozzáállás méz a foci, autó, horgászat mindennél fontosabb. Szóval amíg te szerinted egy 30as nő olyan amilyen, addig a 30-40-50es pasik pont ugyanolyanok. Egyik sem különb. Csak te ezt nem látod a rózsaszín világodból. Akinek számít a 4-5 különbség, annak valószínű az értékítélete is hasonló, ami semmi jót nem vetít előre.
2020. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!