Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék találkozni intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találkozni intelligens diplomás férfiakkal? Nekik milyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Gyakorlatilag bárhol, mivel elég sokan vannak és hidd el sok köztük az egyedülálló. Nyilván senkire sincs ráírva, hogy intelligens, diplomás.


Amúgy én annak tartom magam, és elég sokféle nő tetszett már. Az én ideáljaim a hosszú hajú, testes, nagymellű nők. De gondolom más intelligens, diplomás férfiaknak meg másfajta nők jönnek be.

2018. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ebből csak az intelligens jó kritérium, a diplomás kontraproduktív lehet.


Én neten ismertem meg a párom, a nővérem egy buszos kiránduláson, a másik nővérem színházban... Ismerkedni bárhol lehet.

Az intelligens férfiak csoportja elég széles, sokféle nő tetszik nekik.

2018. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Elég sok diplomás van az oldalon, meg lehet figyelni a kérdéseiket és válaszadási stílusukat.

Mai napig nem értem miért jár együtt a diplomás és az inteligens kifejezés ennyire karonfogva. Elvileg intelligens jóval korábban lesz az ember mint diplomás és diplomához sem jár automatikusan +20 intelligencia mikor befejezed az egyetemet.

Végül pedig, ilyen kérdés kiírása után tényleg diplomás vagy? Akkor nem egy nagy eresztés mert láthatóan minden fogyatékos le tudja tenni elegendő seggeléssel. (persze, értem én, hogy most ilyen férfiak privátjait várod a burkolt kérdéseddel...)

2018. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Na és? Neki az az igénye, hogy diplomás legyen. Neked meg az, hogy 10 évvel fiatalabb legyen a nő. Pedig az sem jelenti azt, hogy normális.
2018. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Intelligens és diplomás? Ez a kettő nem lehet egy kalap alá venni. Attól hogy van valakinek diplomája, még lehet olyan egyszerű és buta mint egy faék.
2018. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Itt velem, akinek hasonló igénye lenne.
2018. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez a kettő nem jár ám együtt!
2018. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfi vagyok és a magas, erős alkatú, barna szemű, sötét hajú, intelligens, határozott, pozitív, mosolygós, nyitott nők tetszenek.
2018. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen, sportklubokban, bárokban, utcán, könyvtárban, munkahelyen, koncerten, fesztiválon, postán, bankban, kávézóban, moziban, biciklitúrán, gyalogtúrán, utcán, villamoson, házibuliban, és még ezer más helyen.

Milyen nő tetszik nekik? Minden ember különböző, mindegyiknek más az ízlésvilága, másmilyen nők tetszenek nekik. (31/F)

2018. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!