Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan lenne az a gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lenne az a gondolkodás hogy inkább maradok egyedül minthogy egy nőre egy fillért is többet költsek mint ő rám?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

miért kéne rá többet költened mint amennyit ő költ rád?

felezni kell mindent aztán csók.

persze ha garasoskodsz és nem tudsz sose nagyvonalú lenni akkor az elég gáz.

2018. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit igen.

Egy puncira mindig költeni kell. Teljesen mindegy, hogy randiról, párkapcsolatról vagy szexpartnerkeresésről van szó.

2018. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Egy nő mióta költ egy pasira? Maximum belead egy jelképes összeget.
2018. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Jaguar én bizony egy fillérrel sem fogok többet.....csak azért mert pu.....van
2018. júl. 10. 16:17
 5/17 A kérdező kommentje:
3. Én ismerek olyan kapcsolatot nem is egyet ahol a nő jóval többet költött a férfira
2018. júl. 10. 16:18
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kevesen viselik el az olyan embereket, akik ennyire kicentizik az anyagiakat. Én szeretek a barátomra költeni, sokszor meghívom valamire vagy veszek neki apróságot, aminek tudom, hogy örülne. Ezt szívből teszem és soha nem kérném számon hónap végén, hogy "drágám, most júliusban 4650 ft-tal többet költöttem rád mint te rám, légyszíves ezt jövő hónapban pótold". Belegondolni is rossz. A párkapcsolat nem üzlet vagy piac.


22/N

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen férfialtan, de mindenképp ellenszenves, önző, garaskodó ember benyomását kelted.
2018. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Az a férfiatlan, hogy neked a pénz a lényeg a párkapcsolatban is. Én is mint mindenki tudjuk mennyire fontos a pénz az életben viszont Te nem tudod azt, hogy a pénz önmagában nem boldogít, ez egy eszköz amivel jobbá, szebbé tudjuk tenni az életünket vagy másokét, szeretteinkét. Ha veszel egy apró ajándékot a pénzeden annak akit boldoggá akarsz tenni akkor a pénzt az ő és (ezáltal a saját) boldogságodra cserélted a pénzt. Vagy kifizeted a rezsit a lakásért mert a pénzben nem tudsz lakni stb. Estig sorolhatnám de vannak akinek nem érdemes mert ő másként látja. Neked nem kell nő mert Te nem nőt akarsz szeretni hanem a pénzt. Ez a Te döntésed, elj úgy ha akarsz. De ne várd el, hogy férfiasnak lássunk.
2018. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Az
2018. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Leszarjuk, hogy mit csinálsz, csak ne kelljen napi 5 rinyakérdést olvasnunk róla, mert cseszettül unjuk.
2018. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!