Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Olvastam a tengeralattjàrózàs jelenségről, ami annyit takar hogy egy kapcsolatban, ahol még nem élnek együtt, esetleg tàvolabb élnek egymàstól, az egyik fél időről időre eltűnik mondjuk pàr napra.Megőrjítve vele a tàrsàt, vàlaszt nem adva.Utàna jelentkezik/ír mintha semmi nem történt volna. Arra lennék kívàncsi, hogy mi az oka ennek.Mit gondoltok erről? Főleg, ha nincs màs kapcsolat az el el tűnő fél életében. Olyanok vàlaszàra is kívàncsi lennék akik csinàltak ilyet. Miért tettétek? A vàlaszokat előre is köszönöm!
2018. júl. 10. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy minden suttyó viselkedést elneveznek...

Én ugyan nem csináltam, de az, hogy valaki egy szar alak és úgy is viselkedik, kár firtatni. Mind mástól az. Az ilyet ki vágnám és nem elemezném.

2018. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a férfi, aki ilyet tesz csak játszik veled, ha egyáltalán férfi itt a neten. Egyrészt mert nem vagy fontos neki, más részt meg nem őszinte és nyilt veled.Ne vedd komolyan. Akinek fontos a személyed az nem teszi ezt veled.
2018. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez valami játék?
2018. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Az előttem szólókkal egyetértek. Ez simán suttyóság. Az illető félrelép, nem szerelmes, nem érdekli a másik és hasonlók.
2018. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Kettes, ezt nők ugyanúgy csinálják.
2018. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két éves tavkapcsolatom volt, havonta találkoztunk, és soha egyikünk sem tűnt el
2018. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez még régen volt a második világháborúban, az U-96 :D
2018. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű játszma. Velem is csinálta egy illető, rákérdeztem, hogy miért vagyok leszarva 2 napig, utána meg miért tesz úgy, mintha normálisan viselkedett volna velem. Azt mondta, nem árt egy kis vágyakozás, így legalább jobban örülök neki, ha újra találkozunk, mintha a nyakamon lógna.


Megmondtam neki, hogy játssza ezt az agyilag hozzá illő tinilányokkal, én lépek inkább olyan férfit keresni, aki nem taktikázik.


Ha valaki tetszik/kedvelem/szeretem, mindent megteszek, hogy minél többet lehessek vele. Persze, józan ésszel, nem elhanyagolva más fontosat, de sosem tennék ilyet, hogy direkt húzom. Nincs szükségem arra, hogy valaki csak a szeparációs szorongás miatt legyen értem oda. Szánalmas.


N

2018. júl. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!