Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként nagyon vágyom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nagyon vágyom egy bizonyos férfire. Közeledett is, de azóta meg semmi. Több lent. Most akkor mi van? Nem kellek neki? Hogyan tovább, hogy alakuljon végre tovább?

Figyelt kérdés

Munkában megismertem egy lányt, akivel legjobb barátnők lettünk. Elvitt a baráti társaságába, ott ismertem meg egy férfit, de ez szerelem volt első látásra... Emlékszem, megpillantottam, rögtön zavarban voltam. :) Közben Messengeren, hogy senki ne hallja, meginterjúvoltam a barátnőmet, hogy van-e valakije. Azt írta, senki olyan, akiről tud. Azonban sajnos egyszer sem sikerült mellé ülnöm, de lehet jobb is, leizzadtam volna. Barátnőm fel is ajánlotta, hogy kicsit kerítőnősködjön, mert látta rajtam, hogy nagy hatást gyakorolt rám, de visszautasítottam. Sajnos nem is történt eznap semmi előremutató, azon kívül, hogy annyira megtetszett, hogy nem feljetettem el másnap sem... Elkezdtem egy dalt hallgatni, ami nagyon illett a hangulatomhoz: https://www.youtube.com/watch?v=onFo6PvCA-4

Aztán 1-2 nappal később a barátnőm a kérésemre rá írt, ez a párbeszéd volt köztük:

szia :)

Szia, mi a helyzet?

Figyelj, nem kertelek. Nem magam miatt kérdezem, de van egy személyes jellegű kérdésem. Jelenleg nyitott vagy ismerkedni? Mármint nincs most senkid és szívesen ismerkednél?

Attól függ, miről van szó.

Nem miről, kiről. :) Tudod, legutóbb mikor fenn voltunk Mátééknál (Minden nevét kicseréltem!), elkísért Fruzsi barátnőm. Tudom, hogy megtetszettél neki. Szeretném kideríteni, van-e esélye nálad?

Majd meglátjuk.

Ééés, ennyi. Majd meglátjuk. Semmi többet nem írt. Nem jelölt be, nem írt rám. Nem kérdezte a barátnőmtől, hogyan tovább. Mikor legközelebb láttam, hetek teltek el. Amikor újra láttam, ugyanúgy vonzott, mint elsőre. Amikor köszöntünk, láttam valami aprót felcsillani a szemében, hogy aha, a lány akinek tetszek. Sokatmondóan mosolyogtam rá. És láttam, hogy érti. De utána csalódott voltam, mert nem nagyon tudtunk ezúttal sem beszélni... Pedig nagyon szerettem volna, ha érdekelném. De aztán történt a pálfordulás! :) Mikor mondta éjjel, hogy lassan lelép, hirtelen hozzám fordult, mondván azt remélte, együtt megyünk haza, nincs kedvem elkísérni? Persze mondtam, hogy de. :D Mentünk haza éjjel, iszonyat boldog voltam. :) Beszélgettünk, végre először. Hazakísért, ameddig nem jelentett neki nagy kerülőt. Mikor elköszöntem, éreztem az illatát... Nagyon bejön nekem. Nagyon!

De azóta is semmi. Nem ír, nem keres. Nem jelölt be, én jelöltem be. Ő csak visszaigazolt. Nem kérdezett rólam a barátnőmnél sem. Most akkor mi van? Nem keltettem fel az érdeklődését? Nem akarok rá írni, mert én már megtettem az első lépést, mikor megtudta, hogy bejön nekem.

Csak hallgatom most is azt a dalt, amit linkektem, és elöntenek az érzések. Hogy mennyire szeretném, ha írna. Hogy mennyire vonzó. És hogy tehetetlen vagyok. És szerelmes...


2018. júl. 11. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha talán te felkeresnéd,és megkérdeznéd,akkor többre jutnál.
2018. júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs mit vesztened. Keresd a lehetőséget mihamarabb egy újabb találkozásra. Ne írj rá, az szerintem sok. Csak találkozzatok, ha van rá mód, újra, így. :)
2018. júl. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha már úgyis nyílt titok, hogy tetszik neked, nyugodtan írj rá, és hívd el randira te. Nem kell kimondani, hogy ez most egy randi, csak vesd fel, hogy elmennél ide vagy oda, nem kísérné-e el.
2018. júl. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Keresd fel, írj rá.

Aztán vagy alakul valami vagy legalább tudni fogod, hogy ez ennyi.

2018. júl. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, azzal nem tetted meg az első lépést, hogy indirekt a tudtára hoztad. Én nem hívnálak randira, csak mert a barátnőd szerint tetszek neked. Ez esetben tőled várnám ezt, egyértelműen. Lehet, hogy a barátnő kamuzik, magánakciózik, meg amúgy is, ha te akarsz valamit, miért én lépjek? Ezt a kényelmet nem adnám meg. Fordítva sem lépne a helyemben senki, ha én lennék úgy oda valakiért.


De vigyázz! Ne ess abba a csapdába, hogy idealizálod a pasast és közben alig ismered! Nem érdemes ábrándozni, amíg nincs semmi.

2018. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ez a kerítőzés kicsit gáz lépés volt. Ha akarsz valamit, hívd el. De úgy néz ki, hogy csak te vagy ennyire felpörögve, neki meg hótt mindegy.
2018. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én is látom, hogy én nem annyira hoztam lázba őt. De ezen szeretnék változtatni. Lehet akkor igazatok van, és mégiscsak nekem kell keresnem. Írnom kéne neki.
2018. júl. 11. 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:
A pasi 28 éves, én fiatalabb valamivel.
2018. júl. 11. 15:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem ő valamiért nagyon bejön. Nagyon szeretném, ha rám hangjtana. Pedig nem vagyok az a romantikus típus, aki folyton ráizgul random férfiakra. Aztán ahogy elkezdtem megismerni, ez csak erősödött. Nyilván szeretnék küzdeni érte, és nem csak úgy hagyni
2018. júl. 11. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nézel ki? Nagyon szép vagy? Mert akkor rád fog parázni. Ha kis semmilyen, akkor akár nyomulhatsz is, még simán lehet belőle valami, lehet, nem az az irányító típus.
2018. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!