Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet okos, értelmes férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy sajnos a nálam próbálkozó férfiakkal értelmileg nagyon nem "egy súlycsoportban" játszunk. Természetesen senkit nem ítélek el amiatt, ha esetleg butább nálam, ettől még lehet jó ember, igyekszem nyitott és elfogadó lenni, de ebből az elvárásomból képtelen vagyok lejjebb adni. Nem tudok olyan férfihoz vonzódni, aki nyilvánvalóan tanulatlan, műveletlen, begyöpösödött, káromkodik, képtelen helyesen írni és alapvető kifejezéseket helyesen, a megfelelő kontextusban használni, szélsőséges eszméket hangoztat provokálásképpen, konteókban hisz, tudatosan károsítja az egészségét. Hol tudnék olyan férfiakkal ismerkedni, akikkel szellemileg is partnerek lehetnénk? (A való életben való ismerkedésre gondolok, nem szeretnék interneten ismerkedni.) Egy visszahúzódó, feltűnést kerülő nő szerintetek hogyan tudna egy ilyen férfinál kezdeményezni úgy, hogy ne tűnjön "nyomulásnak" a dolog?
2018. júl. 11. 14:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Na én ilyet keresek, de nem találom, szólj ha megvan.
2018. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%
De sajnállak istenem,mert te biztos nagyon okos vagy..remélem érted az íróníát ,mert sok diplomás nem érti sajnos
2018. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
24%

Velem sehol, max neten.

De nem akarok ismerkedni, sosem sül ki semmi jó belőle.

2018. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Ötlet: kéne egy társkereső app, ahol intelligencia, műveltség és helyesírás alapján szűrnénk az embereket; beállíthatnád, hogy milyen értékhatáron belül keresel, aztán onnan swipe left/right alapon menne, mint a Tinder
2018. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
#2 gondoltam, hogy ilyen válaszok fognak jönni. Nem a diplomáról szól a dolog, diplomával is lehet valaki egy primitív tahó és diploma nélkül is lehet értelmes ember. Nekem fontos egy kapcsolatban, hogy azonos értelmi szinten legyünk a párommal és nem érzem úgy, hogy emiatt szégyellnem kellene magam.
2018. júl. 11. 14:46
 6/43 anonim ***** válasza:
9%
4, minek? A nők akkor is külső/pénz alapján döntenék el, kivel állnak szóba, lehet akármennyire is tökéletes a helyesírásod.
2018. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Konditerem, munkahely, kv-zó...

Átérzem

2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
#4 ez jó ötlet! De azért az intelligencia, műveltség és helyesírás nem minden, ezek mellett is lehet valaki egy gátlástalan paraszt, chateltem már olyan férfival, aki egy kulturált, nem szexuális témájú beszélgetés közepén random küldött egy képet a farkáról... Ezért is igyekszem távol tartani magam a netes ismerkedéstől.
2018. júl. 11. 14:51
 9/43 anonim ***** válasza:
Kérdező: Az embert sok minden miatt lehet szégyelni,nem kifejezetten a diploma nélküli ,vagy diploma jelenti az ember normális hozzáálását egy kapcsolatban,beszélek itt őszinteség,tisztelet,hűség stb..
2018. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%
Élőben is előfordulhat, hogy az addig kulturáltnak tűnő férfi elkezd minősíthetetlenül viselkedni. Just sayin'.
2018. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!