Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy munkatárs bevallan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy munkatárs bevallaná, hogy szerelmes belétek (ti is bírnátok, tetszene nektek picit), és szeretne megismerni, barátkozni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Erre mondják h házi nyúlra nem lövünk. Mivel elég kellemetlen helyzet is lehet belőle, így szerintem nem érdemes kapcsolatba bonyolódni
2018. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Aki azt állítja, hogy szerelmes belém, úgy hogy gyakorlatilag semmit nem tud rólam, max kétszer köszöntünk egymásnak az irodában, az szerintem nem normális. Lehet lepontozni, nekem ez a véleményem. Az nem szerelem, hogy jó a seggem és megdugna.

Ha amúgy szimpatikusnak találnám és nem nyomulna, hanem tényleg barátkozni, ismerkedni akarna, annak semmi akadálya.

2018. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát engem még nem utasítottak vissza,mert szerelmes nem voltam,de nem mennék bele barátkozásba.
2018. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit hűvösebb lennék vele, mert munkatárssal nem jövök össze.
2018. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Beteg...
2018. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A köszönésnél azért többet beszéltünk.
2018. júl. 11. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ha bejössz neki, lehetsz akár a szomszédja,a tanára, pénztáros a boltban, taxisofőr stb. mindegy milyen kapcsolatban vagy vele, örömmel fogadja a közeledésed.
2018. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, de ez nagyon rossz indítás, nagyon erőltetett, nem? Talán csak annyit kéne mondanom, hogy nagyon tetszik nekem.
2018. júl. 11. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, kezdetnek annyi elég lesz. A szerelmes vagy tényleg kicsit túlzás :D
2018. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék ismerkedni vele. Van is egy pasi a munkahelyen, aki tetszik nekem, de nem hiszem, hogy neki tetszenék.
2018. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!