Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akivel online egymásra vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel online egymásra vagyunk hangolódva, azzal ez élőben is meglesz?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel online, de csak 1-2 hét múlva fogunk csak tudni találkozni. Viszont így nagyon sokat beszélünk, tudjátok olyan, amikor természetesen jön az egész és órákig beszélgettek akármiről. De most félek, hogy élőben esetleg csalódás lesz :D Van valakinek tapasztalata hasonló helyzetről? Hogy alakul az ilyesmi általában?


22/L



2018. júl. 15. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez minden ismerkedésnél ìgy kezdődik, hogy órákat beszél a két fél egymással.Teljesen független attól, hogy interneten vagy személyesen ismerkedtetek meg.
2018. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, csak én nagyon ritkán érzem azt, hogy valakivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és még vonzónak is találom. Van, hogy valakivel sokat beszélgetek, és még hasonlítunk is egymásra, van sok közös téma, de mégsem érzem azt, hogy a barátságon túl érdekelne.
2018. júl. 15. 08:21
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen állj pozitívan a kérdéséhez, csak azt mondtam, hogy nem azon múlik a dolog, hogy internetes vagy személyes ismerkedés. :-)
2018. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Tudod hogy néz ki? Mert ha élőben nem fog tetszeni akkor hiába volt az egész.
2018. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy néz ki, láttam róla pár képet.
2018. júl. 15. 08:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor esélyes hogy minden oké lesz. Hacsak nem kamu képek voltak.
2018. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Jó lesz, csak fel kell oldódnotok, ha már szerelmet vallottatok a neten. :-D Bár mi nem találkoztunk több hónap beszélgetés után, pedig egymásra voltunk kattanva, de elszúrtuk mindketten és most nem is beszélünk. El lett b..zva az egész, pedig nagyon szerettük egymást, őrülten, én még mindig őt. Csak erősebb a női büszkeség.

F

2018. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha élőben nem néz ki olyan jól, akkor csalódni fogsz.
2018. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A chat személytelen, a képek meg beállítottak. Ha valaki megjátssza magát, élőben bizonyos idő után kiderül. Kérdés, hogy meddig tudja moderálni magát.
2018. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is így kezdődött. Órákon át beszélgettünk online, és alig vártuk a találkozót. A kezdeti zavar után rengeteget beszélgettünk és nevettünk. :) Azóta is együtt vagyunk. Nektek is ezt kívánom. :)
2018. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!